دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰

بنزما: زیدان از رئال مادرید جدا نخواهد شد

بنزما: زیدان از رئال مادرید جدا نخواهد شد

کریم بنزما که با 23 گل به طور مشترک با جرارد مورنو، دومین گلزن برتر فصل 2020/21 لالیگا شد، در مجموع رقابت ها برای رئال مادرید 30 گل به ثمر رساند و 9 پاس گل داد و در نهایت از سوی دیدیه دشان برای حضور در رقابت های یورو 2020 به تیم ملی فرانسه دعوت شد.

به گزارش ایران رزشی، مهاجم شماره 9 رئال مادرید در خصوص بازگشت به تیم ملی به اکیپ گفت:

با دشان رو در رو صحبت کردیم. از سال 2015 که برای آخرین بار به تیم ملی دعوت شدم، او را ندیده بودم. در عرض چند دقیقه همه چیز به حالت عادی برگشت. خیلی صحبت کردیم. در مورد فوتبال، زندگی، خانواده،... اما هرگز نگفتم که باید من را به مسابقات یورو ببرد. من همه بازی های تیم ملی را تماشا کرده ام. خیلی خوب می دانم که آنها چطور بازی می کنند. کار همیشگی خود را انجام خواهم داد.
دیدار مجدد با ژیرو
در جریان بازی با چلسی او را دیدم. صحبت ملایمی داشتیم. او بابت گلزنی به من تبریک گفت. روحیه خوب و باحالی بود. قبلاً با او بازی کرده ام و حالا هم مثل قبل خواهد بود.
شماره پیراهن در تیم ملی فرانسه
حس خوبی نداشتم که در بازگشت مجدد به تیم ملی، بروم و بگویم که 'شماره من را بدهید' (اشاره به پیراهن شماره 10). هر شماره ای که خالی باشد را برمی دارم. همچنین، شماره 19، همان شماره ای است که با آن در لیون شروع کردم. به هر حال، 9+10 است که هر دو شماره محبوبم را یکجا دارد.
بازگشت به لیون
در لیون، دوست دارم کارهایی که قبلاً آنجا انجام داده ام تا ابد ماندگار شوند. فعلاً، قصد بازگشت ندارم. در حال حاضر نه. من برای رئال مادرید بازی می کنم، همین.
آینده زیدان
من نشانه ای از جدایی در او ندیدم. او جدا نخواهد شد، خواهید دید. زیزو همیشه با من رو راست بوده و من خیلی برای او احترام قائل هستم چون خیلی رک است. او درون زمین اعتماد به نفس زیادی به من می بخشد. زیدان سرمربی رئال مادرید است و من فکر نمی کنم جدا شود؛ نمی توانم رئال مادرید را بدون زیدان تصور کنم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.