جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰

فرانک دی بوئر: شاید دوم شدن در مرحله گروهی یورو 2020 برای هلند بهتر باشد

فرانک دی بوئر: شاید دوم شدن در مرحله گروهی یورو 2020 برای هلند بهتر باشد

فرانک دی بوئر از پیش بینی اش برای مرحله گروهی و غیبت ویرجیل فن دایک در ترکیب تیم ملی هلند صحبت کرده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از موندو دپورتیوو، اگر به خاطر پاندمی کرونا نبود، احتمالا هلند سال گذشته با کاپیتانی ویرجیل فن دایک در یورو 2020 حاضر می شد اما این مسابقات به تعویق افتاد و ویرجیل فن دایک حالا به دلیل ریکاوری اش از یک مصدومیت سنگین، نمی تواند لاله های نارنجی را در جام ملت های اروپا همراهی کند. فرانک دی بوئر، سرمربی تیم ملی هلند در مصاحبه ای که داشته از پیش بینی خود برای مرحله گروهی و نبود ویرجیل فن دایک صحبت کرده است:

پیش بینی ها
پیش بینی من از مرحله گروهی؟ با نتایج 3-1 اوکراین، 2-1 اتریش و 3-0 مقدونیه شمالی را شکست می دهیم. اما خب اگر صدرنشین گروه شویم، احتمالا باید با پرتغال، آلمان یا فرانسه بازی کنیم، پس شاید بهتر باشد دوم شویم، خودمان را برای تمام سناریوهای ممکن آماده کرده ایم.
غیبت فن دایک
نبود فن دایک؟ ما از حضور او در جمع تیم بی بهره خواهیم بود، همچنین نمی توانیم از بودنش در زمین و نقشی که به عنوان کاپیتان بر عهده دارد هم استفاده کنیم. اما جینی واینالدوم همیشه در تیم ما حاضر و آماده است.  بازیکنان باتجربه ما برای جبران این کمبود مشارکت خواهند داشت، برای مثال ما علاوه بر جینی و ممفیس (دیپای)، ماتیاس ده لیخت، دالی بلیند و مارتن ده رون را هم داریم؛ بدون ویرجیل نیز رهبران زیادی در این تیم حضور دارند. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.