چهارشنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۱

آلبرتو مورنو: بدون دانستن دلیل انتقاد لیورپولی ها از دنیا می روم

آلبرتو مورنو: بدون دانستن دلیل انتقاد لیورپولی ها از دنیا می روم

مدافع چپ پیشین قرمزها احساس می کند به خاطر اشتباهاتش در فینال سال ۲۰۱۶ لیگ اروپا برخورد ناعادلانه ای با او صورت گرفته است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از سایت گل، مورنو در سال ۲۰۱۴ از سویا به لیورپول پیوست و علاوه بر انجام ۱۴۱ بازی برای این تیم، ۳ گل زد و ۱۱ پاس گل هم فرستاد. او در ابتدا جایگاه ثابتی در تیم یورگن کلوپ داشت ولی پس از فینال سال ۲۰۱۶ لیگ اروپا مقابل سویا، به تدریج از ترکیب کنار گذاشته شد.

واقعا هنوز هم آن حجم از انتقادات را درک نکرده ام. بسیار خب، روی گل اول توپ را از بین پاهای من عبور دادند؛ ولی من یک مدافع هستم. حتی سرخیو راموس، بهترین مدافع میانی جهان هم دریبل می خورد. پس چرا این اتفاق نباید برای من رخ بدهد؟ تا به امروز دلیل آن حجم از انتقادات را نفهمیده ام، در حالیکه کل تیم خوب کار نکرد. انگشت انتقادات به سوی یک بازیکن نشانه گرفته شد و به نظرم چنین چیزی درست نیست. انگار فقط من در فینال باخته بودم. واقعا وضعیت سخت می شود. نمی توان چنین چیزی را از ذهن خود کنار گذاشت. وقتی روزنامه ها و شبکه های اجتماعی را مرور می کردی، همه جا اسم من نوشته شده بود: آلبرتو، آلبرتو، آلبرتو... البته من اغلب چندان توجهی به شبکه های اجتماعی ندارم چون همه چیز در آن نادرست است. خلاصه من بدون دانستن علت آن حجم از انتقادات در قبر قرار خواهم گرفت. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.