پنج شنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

هواداران دلخور از خلیل زاده

تجمع پرسپولیسی ها به ورزشگاه شهید کاظمی کشیده شد

تجمع پرسپولیسی ها به ورزشگاه شهید کاظمی کشیده شد

هوداران پرسپولیس امروز با تجمع مقابل ساختمان باشگاه و وزارت ورزش، به وضعیت این روزهای پرسپولیس انتقاد کردند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از فارس، باشگاه پرسپولیس در روزهای اخیر با حواشی مختلفی مانند انتشار فایل ‌های صوتی و تصویری مدیریت باشگاه، جدایی خلیل زاده و نادری، استعفای علی رغبتی از عضویت در هیأت مدیره، ناراحتی بازیکنان و اعضای کادر فنی از صحبت ‌های سرپرست مستعفی و در نهایت استعفای رسول‌ پناه مواجه شد.

به همین دلیل تعدادی از هواداران پرسپولیس صبح امروز ابتدا مقابل وزارت ورزش و جوانان تجمع کرده و لحظاتی بعد به مقابل ساختمان این باشگاه رفتند تا اعتراض خود را درباره حواشی اخیر اعلام کنند.

حدود 50 نفر از هواداران مقابل ساختمان باشگاه حاضر شدند اما با توجه به اینکه هیچ یک از مدیران در داخل ساختمان حضور نداشتند، جوابی برای این اعتراض‌ ها دریافت نکردند.

جدایی شجاع خلیل‌ زاده یکی از مهم ترین محورهای اعتراض بود. البته تعدادی از آنها به وویسی که از مدافع جدا شده پخش شده و هواداران را به عوامل آقای دکتر (رسول پناه) معرفی کرده، ناراحت بودند.

پیوستن محمد نادری به استقلال هم از دیگر مسائلی بود که سبب انتقاد هواداران شد.

حدود 40 دقیقه پس از تجمع هواداران نیروی انتظامی آنها را متفرق کرد. تعدادی از تجمع ‌کنندگان به سمت ورزشگاه شهید کاظمی رفتند تا در محل تمرین پرسپولیس گلایه‌ های خود را به بازیکنان، مدیر و کادر فنی اعلام کنند.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.