چهارشنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۱

سولسشر: شاید فینال امشب سنگ بنای آینده ای بزرگ باشد

سولسشر: شاید فینال امشب سنگ بنای آینده ای بزرگ باشد

مربی منچستریونایتد می گوید، قهرمانی در دیدار امشب می تواند سر آغازی بر کسب قهرمانی های متعدد شیاطین سرخ در آینده باشد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گل، منچستریونایتد امشب در فینال لیگ اروپا مقابل ویارئال صف آرایی می کند و اوله گونار سولسشر سرمربی این تیم می تواند اولین قهرمانی خود در لباس مربی شیاطین سرخ را به دست بیاورد. یونایتد از سال 2017 به بعد در هیچ جام معتبری قهرمان نشده است و این مربی می گوید امیدوار است قهرمانی در لیگ اروپا سر آغازی بر قهرمانی های بی شمار او با منچستریونایتد باشد. سولسشر در این باره گفت:

تیم امروز تیمی است که در چند سال اخیر ساخته ایم و امیدوارم این فینال شروعی بر اتفاقاتی بیشتر باشد. منچستریونایتد بهترین باشگاه جهان است و همین باعث می شود حضور در این باشگاه لذت بخش و پرفشار باشد. بازیکنان برای این فشار آماده اند و اگر بازیکن برجسته ای نبودند به این باشگاه ملحق نمی شدند.شبی مثل امشب شبی بزرگ برای ماست و شاید سنگ بنایی برای آینده ای بزرگ باشد. این گروه از بازیکنان به مدت یک و نیم سال است که در کنار هم کار می کنند. قدم بعدی برای آنها لذت بردن از مسابقه ای مثل این است. می بینیم که بازیکنان رشد کرده اند.
منچستریونایتد در مسابقات این فصل توانست بعد از منچسترسیتی در رده دوم قرار بگیرد و امیدوار است با پیروزی در دیدار امشب فصل را با قهرمانی به پایان برساند. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.