دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱

جلال الدین ماشاریپوف: در لیگ قهرمانان آسیا از قدرت حریفمان چشم پوشی کردیم

جلال الدین ماشاریپوف: در لیگ قهرمانان آسیا از قدرت حریفمان چشم پوشی کردیم

جلال الدین ماشاریپوف که پیش از این رضایت نمی داد به النصر برود حالا برای پایان قرارداد قرضی با باشگاه شباب الاهلی امارات و حضور در عربستان پیش قدم شده است

به گزارش ایران ورزشی، النصری ها که در نیم فصل قبل ستاره تیم پاختاکور ازبکستان را جذب کرده بودند به دلیل محرومیت از یک پنجره نقل و انتقالاتی موفق به ثبت قرارداد با این بازیکن نشدند و به همین دلیل او را برای یک نیم فصل به امارات و تیم شباب الاهلی ترانسفر کردند.
جالب اینکه از حدودا یک ماه پیش که النصری ها برای بازگشت این بازیکن رایزنی را آغاز کردند ولی ماشاریپوف روی خوشی به انتقال به النصر نشان نمی داد تا اینکه امروز در مصاحبه ای با شبکه اسپورتوز گفت:

از دو، سه باشگاه عربستانی پیشنهاد دارم، همینطور سه پیشنهاد قطعی نیز با باشگاه های اماراتی دارم اما من النصر را انتخاب کردم چرا که پیشنهاد آنها کاملا مطابق با شرایط من بود.
او درباره دلیل اصلی انتخاب تیم النصر عربستان ادامه داد:

اختلاف های زیادی بین لیگ های باشگاهی در امارات و ازبکستان است که مهم ترین آنها استادیوم ها، فناوری های به کار رفته در آنها و سیستم وی ای آر است.
هافبک تیم ملی ازبکستان درباره اینکه چرا با شباب الاهلی به مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ قهرمانان آسیا نرفته اند گفت:

پاسخ این سوال دلایل زیادی دارد، شاید ما بازی ها را جدی نگرفتیم، شاید از قدرت حریفانمان چشم پوشی کردیم مانند اتفاقی که در فصل قبلی لیگ قهرمانان آسیا افتاد. اصلا شاید ارزیابی درستی از مرحله بعدی بازی ها نداشتیم اما هر آنچه که هست امیدوارم در آینده شباب الاهلی بتواند در بازی های آسیایی به موفقیت دست پیدا کند.
ماشاریپوف درباره دلیل بازگشت به النصر گفت:

یک روزی مدیر باشگاه النصر با من تماس گرفت و از تمایل مجموعه به بازگشت من به این تیم گفت. او گفت هواداران و مربی مان می خواهند که من در این تیم بازی کنم، آنها بازی های من را دیدند و نظر مثبتی هم به من دارند.
او در پایان گفت:

مسئولان باشگاه شباب الاهلی امارات اصرار دارند تا من فصل آینده را هم در این تیم بگذرانم اما من پس از اردوی تیم ملی باید به جمع النصری ها اضافه شوم و قطعا نمی توانم با همراه شباب الاهلی ادامه دهم.
رسانه های عربستانی نیز پس از حرف و حدیث های زیادی که درباره عدم انتقال ماشاریپوف به عربستان بابت وضعیت مالی النصری ها به گوش می رسید، درباره این انتقال خبر می دهند که باشگاه النصر با پرداخت 95 درصد از هزینه انتقال ماشاریپوف و نشستن این مبلغ در حساب این باشگاه، می تواند این بازیکن را به عربستان ببرد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.