جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱

ساوتگیت: آرنولد به اندازه سایر مدافعین کناری شانس دارد

ساوتگیت: آرنولد به اندازه سایر مدافعین کناری شانس دارد

مربی تیم ملی می گوید دعوت نکردن از آرنولد در اردوی قبل به این معنی نیست که او بازیکن بدی است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اسکای، ترنت الکساندر آرنولد، بعد از یک دوره غیبت در فهرست تیم ملی انگلیس، این بار در فهرست اولیه این تیم برای مسابقات جام ملت ها قرار گرفته است.با این وجود ساوتگیت علاوه بر مدافع لیورپول، کیران تیریپیر، ریس جیمز و کایل واکر را نیز دعوت کرده است. گرت ساوتگیت، سرمربی سه شیرها بعد از اعلام فهرست تیم ملی گفت دعوت نکردن از آرنولد در اردوی قبل تلاشی برای حفاظت از این بازیکن بوده است و همچنین به این موضوع اشاره کرد که آرنولد می تواند به عنوان هافبک نیز در یورو به میدان برود. او در مورد آرنولد گفت:

مردم فکر می کنند ترنت از نظر من فوتبالیست خوبی نیست اما این موضوع حقیقت ندارد. او در مقطعی انتقادات زیادی دریافت می کرد و حس کردم در چند ماه باید بیش از هر کس دیگری با او در ارتباط باشم اما به نظرم عملکرد اخیرش خیلی خوب بوده است. از این که از تصمیماتم انتقاد شود ناراحت نمی شوم این بخشی از کارم است اما ترنت بازیکنی جوان است و باید مراقبش باشیم. از خواندن برخی مطالب تعجب کردم زیرا مردم از ارتباطات ما خبر ندارند اما این نکته مثبتی برای ترنت است که این صحبت ها را فاش نکرد.
او در مورد این که می توان از آرنولد در پست دیگری استفاده کرد نیز گفت:

به نظرم او می تواند در پستی دیگر به میدان برود. البته مشکل این است که از وقتی جوان تر بود فرصت این کار را پیدا نکرد و در آکادمی لیورپول بازی در این پست را به او آموزش دادند. او به خوبی پاس می دهد و دید خوبی دارد. ترنت می تواند از دفاع راست بازی سازی کند به همین خاطر چرا نباید در مقطعی از دوران خود به جلو بیاید و در پست هافبک بازی کند؟
ساوتگیت در مورد تعدد مدافعین کناری راست تیمش نیز گفت:

شرایط به این سادگی نیست. همه فکر می کنند چهار دفاع راست دعوت کرده ام اما این بازیکنان هر کدام چیزی متفاوت دارند. نیاز به ایجاد رقابت برای حضور در ترکیب داریم و در مورد مصدومیت نیز تردیدهایی وجود دارد. ترنت هم به اندازه سایر مدافعین کناری شانس دارد.
آرنولد در مسابقات این فصل در 45 بازی برای لیورپول به میدان رفته است و در بازی های پایانی تیمش نمایش های بسیار خوبی داشت. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.