چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰

دیوید جیمز: لیورپول بدون صلاح بهتر بازی می کند

دیوید جیمز: لیورپول بدون صلاح بهتر بازی می کند

دروازه بان سابق باشگاه لیورپول معتقد است مهاجم مصری مانع از شکوفایی پتانسیل تیم یورگن کلوپ شده است

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گل، محمد صلاح در سال های اخیر ماشین گلزنی باشگاه لیورپول بوده است و تا به حال در 203 بازی توانسته 125 گل برای قرمزهای مرسی ساید بزند و نقش مهمی در قهرمانی این تیم در لیگ برتر و لیگ قهرمانان داشته است. این مهاجم در فصل جاری نیز عملکرد خوبی داشت و توانست گل های فراوانی بزند اما دیوید جیمز، دروازه بان سابق باشگاه لیورپول معتقد است حضور این بازیکن در ترکیب مانع از شکوفا شدن پتانسیل تیم یورگن کلوپ شده است. او در این باره گفت:

از نظر من شاید او در جدول گلزنان نفر دوم باشد اما معتقدم لیورپول بدون صلاح بهتر بازی می کند. لیورپول این شانس را دارد تا با فروش صلاح پول خوبی به جیب بزند. دیگو ژوتا به راحتی می تواند در مثلث خط حمله جا بیافتد و در نبود صلاح، فیرمینو آزادی بسیار بیشتری به دست می آورد. در نبود صلاح، لیورپول شرایط جدیدی در خط جمله پیدا می کند و دیگر متکی به گل های صلاح نخواهد بود.
جیمز در مورد این که الان زمان مناسبی برای فروش صلاح است نیز گفت:

بله. اگر من بودم همین الان این کار را می کنم. منظورم این نیست که صلاح بازیکن خوبی نیست چرا که آمار گلزنی هایش گویای همه چیز است. آمار او شبیه سرخیو آگوئرو است ولی گواردیولا هم تصمیم گرفت بدون این مهاجم به کارش ادامه دهد. اگر چه او گلزنی می کند اما به نظر روان بازی کردن لیورپول با وجود صلاح به خطر می افتد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.