جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹

طلب 170 هزار دلاری سرمربی تیم ملی از خونه به خونه بابل

اسکوچیچ از بابل طلب دارد، آبادان از اسکوچیچ!

اسکوچیچ از بابل طلب دارد، آبادان از اسکوچیچ!

دراگان اسکوچیچ که به تیم لیگ برتری نفت آبادان بدهکار است، از یک باشگاه لیگ یکی طلب سنگینی دارد.

به گزارش ایران ورزشی، دراگان اسکوچیچ، سرمربی کنونی تیم ملی ایران از دی 1396 تا خرداد 1397 هدایت تیم خونه به خونه بابل را برعهده داشت. این سرمربی کروات پس از آن در لیگ نوزدهم هدایت صنعت نفت آبادان را برعهده گرفت و بعد هم سرمربیگری تیم ملی ایران را پذیرفت.
 
با این حال، اسکوچیچ هنوز از باشگاه خونه به خونه که در حال حاضر به نام رایکا تغییر پیدا کرده، طلبکار است. اسکوچیچ پیش از این 60 هزار دلار از باشگاه رایکا طلب داشت، اما با پشت گوش انداختن این بدهی توسط مسئولان این باشگاه لیگ یکی، حالا این طلب به 170 هزار تبدیل شده است. این در حالیست که در خصوص مالکیت جدید باشگاه خونه به خونه (رایکا) شائبه‌ هایی هم وجود داشت.
 
با این شرایط، باشگاه رایکا در حال حاضر 170 هزار دلار به سرمربی فعلی تیم ملی ایران بدهکاری دارد که هرآن ممکن است باعث محکومیت این باشگاه و حتی جرایم سنگین برای آنها شود.
 
نکته جالب توجه اینجا است که اگر اسکوچیچ بتواند طلب خود را از رایکا بگیرد، می ‌تواند بخشی از این مبلغ را به باشگاه صنعت نفت آبادان بدهد تا این باشگاه شکایت خود از سرمربی تیم ملی را پس بگیرد. گفتنی است اسکوچیچ با فسخ قرارداد یک‌طرفه‌ اش از صنعت نفت راهی تیم ملی شد و همین مسئله باعث شد تا مدیران این باشگاه آبادانی از او به فیفا شکایت کنند.
کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.