شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰

اوله گونار سولسشر: فصل خوبی نداشتیم؛ فاصله ما با جام یک ضربه بود

اوله گونار سولسشر: فصل خوبی نداشتیم؛ فاصله ما با جام یک ضربه بود

اوله گونار سولسشر پس از باخت منچستریونایتد مقابل ویارئال در فینال لیگ اروپا، ضعف عملکرد خود و تیمش را پذیرفت

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از BBC، سرمربی نروژی شیاطین سرخ در ابتدا در پاسخ به سوال خبرنگار که پرسیده بود آیا می توان گفت این فصل برای منچستریونایتد موفقیت آمیز بوده است، گفت: «نه». وی در ادامه افزود:

ما باید بهتر شویم؛ به همین سادگی. در طول این فصل واقعا خوب کار کردیم. شروع سختی داشتیم. بدون پیش فصل، در شش بازی ابتدایی سه باخت را تجربه کردیم. در لیگ به پیشروی ادامه دادیم و شاید از آنچه فکر می کردیم به صدر نزدیک تر شدیم و همچنین به یک فینال راه یافتیم. اما برای داشتن فصلی خوب باید در فینال ها قهرمان شد.
سوال بعدی این بود که آیا شخصیت های مناسبی برای نتیجه گرفتن در منچستریونایتد حضور دارند؟ سولسشر پاسخ داد:

بله. ما امروز غیبت دو چهره تاثیر گذار یعنی فرد و هری (مگوایر) را حس کردیم. ما ترکیبی قوی و رقابتی در اختیار داریم. روحیه درون گروهی ما خوب است. بازیکنان به شدت عصبانی هستند و حالا وقت تحلیل کردن کل فصل نیست.
همه در رختکن ناراحت هستند. فوتبال همین است؛ گاهی یک ضربه همه چیز را تعیین می کند و تفاوت بین برد و باخت را رقم می زند. باید از این تجربه یاد بگیریم و مزه آن را به خاطر داشته باشیم تا دیگر اجازه ندهیم چنین اتفاقی بیافتد.
ما در سطح خودمان و آن طوری که می دانیم می توانیم بازی کنیم، بازی نکردیم. بازی را درست شروع کردیم و آن ها با تنها ضربه در چارچوب خود به گل رسیدند. ما بابت گل خوردن از روی یک ضربه ایستگاهی ناراحت بودیم. با این حال به حریف فشار آوردیم و به گل هم رسیدیم. پس از گلزنی کردن، آن طور که می خواستیم سوار بر بازی نبودیم و کنترل آن را در دست نداشتیم. آن ها عرصه را بر ما تنگ کردند و کار ما را سخت کردند. بیشتر مالکیت توپ در اختیار ما بود. آن ها به خوبی دفاع کردند و ما به اندازه کافی فرصت های جدی گلزنی نساختیم.
حالا وقت این نیست که اشاره کنیم من چه کاری را باید به صورت دیگری انجام می دادم. اما وقتی بدون جام فینال را پشت سر می گذارید، یعنی کارتان بی نقص نبوده است. ما نزدیک و نزدیک تر و در عین حال بهتر می شویم. فقط یک ضربه تا کسب جام و شبی خوب فاصله داشتیم. باید انگیزه این را داشته باشیم که سال بعد برگردیم و پیشرفت کنیم. تنها راه این که شانس را به سود خودتان رقم بزنید، تلاش کردن مضاعف است. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.