شنبه ۵ فروردین ۱۴۰۲

ادعای عجیب علی نژاد

علی نژاد:مگر پرسپولیس هیئت مدیره ندارد!!

علی نژاد:مگر پرسپولیس هیئت مدیره ندارد!!

مهدی علی نژاد ادعای عجیبی را درباره آخرین وضعیت باشگاه پرسپولیس مطرح کرد.

به گزارش ایران ورزشی، شب گذشته مهدی رسول پناه به دلیل حواشی عجیب و البته خودساخته ای که پیرامونش رخ داد، از سمت سرپرستی باشگاه پرسپولیس استعفا کرد. برهمین اساس مهدی علی نژاد،  معاون ورزش قهرمانی و حرفه ‌ای در آخرین اظهاراتش در خصوص استعفای مهدی رسول پناه از سرپرستی باشگاه پرسپولیس جمله ای را به زبان آورد که در نوع خود عجیب است.
 
علی نژاد گفت:
براساس قوانین ذی‌ ربط و اساسنامه باشگاه پرسپولیس این استعفا باید در اولین جلسه هیات مدیره مطرح و پس از پذیرش نسبت به تعیین مدیرعامل جدید تصمیمات لازم اتخاد شود.
 
علی نژاد در حالی چنین ادعایی را مطرح کرده که باشگاه پرسپولیس هنوز هیات مدیره شناخته شده ای ندارد و مشخص نیست اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس چند نفر هستند. 
با استعفای رسول پناه و رغبتی، تنها سیدمحمد فیاض و غلامعلی محمد علیپور به عنوان مدیران پرسپولیس باقی می مانند که همین چندی پیش توسط وزارت به این عنوان منصوب شدند. این درحالی است که طبق مفاد قانونی ذکر شده در قانون تجارت اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس که سهامی عام هم محسوب می شود باید حداقل 5 نفر باشند. حال معلوم نیست معاون ورزشی وزیر ورزش بر چه اساس و بر پایه کدام اطلاعات، مدعی است هیات مدیره دو نفره باشگاه پرسپولیس باید با استعفای رسول پناه و رغبتی موافقت کرده و حتی مدیر عامل انتخاب کند.
 
 
کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.