دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱

اولویت سولسشر در هر پست مشخص شد: جیدون سانچو، دکلان رایس، هری کین و پائو تورس

اولویت سولسشر در هر پست مشخص شد: جیدون سانچو، دکلان رایس، هری کین و پائو تورس

منچستریونایتد به دنبال تقویت کردن منچستریونایتد در پست مدافع میانی، هافبک، وینگر و مهاجم مرکزی است و در این پست ها، پائو تورس، دکلان رایس، جیدون سانچو و هری کین را جزو ترجیحات خود می داند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گاردین، اگرچه سولسشر می داند انجام دادن چهار خرید که هزینه آن از ۳۰۰ میلیون پوند تجاوز خواهد کرد بعید است و این به در دسترس بودن آن بازیکنان هم بستگی دارد، حداقل انتظار او این است که مدیران باشگاه برای تقویت کیفیت و عمق تیم، در هر چهار پست یاد شده خریدهایی داشته باشند.

حتی اگر منچستریونایتد در فینال لیگ اروپا ویارئال را شکست می داد، سولسشر باز هم چنین برنامه نقل و انتقالاتی ای را دنبال می کرد. از بین چهار بازیکن یاد شده، در حال حاضر خرید سانچو محتمل ترین و جذب کین با توجه به علاقه منچسترسیتی به او، بعیدترین به نظر می رسد.

وست هم برای رایس که اتفاقا تمایلی به فروختن او ندارد نزدیک ۱۰۰ میلیون پوند تقاضا خواهد کرد و رسانه های اسپانیایی هم قیمت تورس را ۳۰ میلیون پوند گزارش کرده اند. رافائل واران دیگر مدافع میانی حاضر در لیست خرید منچستریونایتد است که ارزش آن نزدیک به ۶۰ میلیون پوند برآورد می شود. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.