یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰

رئیس فدراسیون فوتبال فرانسه: امیدوارم ام باپه در پاری سن ژرمن بماند؛ زمان بازگشت بنزما فرا رسیده بود

رئیس فدراسیون فوتبال فرانسه: امیدوارم ام باپه در پاری سن ژرمن بماند؛ زمان بازگشت بنزما فرا رسیده بود

رئیس فدراسیون فوتبال فرانسه امیدوار است کیلیان ام باپه در فصل نقل و انتقالات به تیم دیگری نرود و به حضورش در پارک دو پرنس ادامه دهد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از لو پاریزین، کیلیان ام باپه، ستاره جوان  فرانسوی در مسابقات این فصل هم عملکرد خوبی برای پاری سن ژرمن داشت و توانست در 47 بازی 42 گل برای این تیم به ثمر برساند و یکی از بازیکنان کلیدی تیمش بود اما با وارد شدن او به سال پایانی قراردادش با پاری سن ژرمن، آینده او در حال حاضر بسیار نامشخص است. حال نوئل لوگرائت، رئیس فدراسیون فوتبال فرانسه اعتراف کرد دوست دارد کیلیان ام باپه با رد پیشنهادات تیم های دیگر در پنجره نقل و انتقالات پیش رو، در پاری سن ژرمن بماند. او در این باره به لوپاریزین گفت:

دوست دارم او در فرانسه و پاری سن ژرمن بماند. او جوان است و پاری سن ژرمن هنوز چالش های زیادی پیش رو دارد. این موضوع مستقیما به من ارتباط ندارد اما ترجیح می دهم بازیکنانی در این سطح در فرانسه بماند. سلیقه من کاملا مشخص است و از نظر من ماندن او بهتر است.
لوگرائت در مورد احتمال حضور ام باپه در مسابقات المپیک نیز گفت:

این بازیکن هنوز جواب منفی به ما نداده است و باشگاه پاری سن ژرمن هم هنوز مخالفت نکرده است. در جریان مسابقات یورو دوباره با ام باپه صحبت خواهم کرد و سپس با لئوناردو و ناصر الخیفی صحبت می کنم اما به نظرم ام باپه دوست دارد در ژاپن حاضر باشد.
رئیس فدراسیون فوتبال فرانسه در مورد حضور این تیم در مسابقات یورو و اهداف تیم ملی نیز گفت:

تیم خوبی داریم ولی در گروه سختی قرار گرفته ایم. وقتی در دور قبل به جمع چهار تیم پایانی رسیدیم، باید این بار هم این کار را تکرار کنیم. بعد از آن دیگر دست هیچکس نیست. مسابقات یورو 2016 را به خاطر بیاورید، اگر شوت ژنیاک چند سانتیمر آن طرف تر بود قهرمان اروپا می شدیم.
لوگرائت در مورد بازگشت کریم بنزما به تیم ملی نیز گفت:

من قبل از شما خبرنگاران از این موضوع خبر داشتم(می خندد). دشان تحت تاثیر فصل فوق العاده کریم بنزما قرار گرفت و می خواست بار دیگر در تیم ملی صلح برقرار شود. به نظرم زمان بازگشت بنزما فرا رسیده بود. از زمان شروع جنجال ها در مورد بنزما موضوع من در مورد او تغییر نکرده است. او را دوست دارم ولی شرایط پیچیده بود و باید زمان می گذشت. همیشه دوست داشتم برگردد و همیشه این موضوع را به دیدیه دشان می گفتم. سال گذشته بود که حس کردم موضوع دشان کم کم دارد تغییر می کند و سپس یک روز با من تماس گرفت و گفت می خواهم با بنزما دیدار کنم. دوست داشتم این اتفاق خیلی قبل تر می افتاد اما تصمیم با من نبود. دشان 6 ماه بود که به فکر بازگرداندن بنزما افتاده بود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.