شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹

زیدان با پیروزی در الکلاسیکو به ساحل امنیت رسید

بارسلونا 1-3 رئال مادرید؛ خروج مقتدرانه تیم زیدان از بحران در نیوکمپ

بارسلونا 1-3 رئال مادرید؛ خروج مقتدرانه تیم زیدان از بحران در نیوکمپ

رئال مادرید موفق شد با عبور از سد بارسلونا در ورزشگاه نیوکمپ، ناکامی های خود در هفته اخیر را به دست فراموشی بسپارد.

:به گزارش ایران ورزشی،از ساعت 17:30 الکلاسیکو در سکوت سخت نیوکمپ آغاز شد.الکلاسیکویی که برای زیدان تاثیر گذار بود و درصورت ناکامی شاید برای بازی سه شنبه فرد دیگری روی نیمکت مادریدی ها می نشست.

 

بازی از ابتدا هجومی دنبال میشد و در دقیقه 5 بنزما در حال حرکت بود و روی دست خودش فده والورده را می دید به او پاس داد و از باز بودن محوطه بلوگرانا نهات استفاده را کرد و دروازه نتو باز شد.

این خوشحالی زیاد مداوم نبود و سه دقیقه بعد ارسال آلبا،فاتی را مقابل دروازه کورتوا قرار داد و پسر آینده دار بارسا بازی را برابر کرد.

بازی در نیمه اول با این نتیجه به پایان رسید و در نیمه دوم در دقیقه 61 خطای لنگله بر روی راموس پس از بازبینی پنالتی گرفته شد تا سرخیو راموس از روی نقطه پنالتی گل برتری رئال را به ثمر رساند.

یاران مسی پس از دریافت گل دوم خطرناک تر ظاهر شدند ولی گاهی روی ضد حملات مادریدی ها جا می ماندند تا بالاخره در دقیقه 90 این اشتباه کار دست آبی اناری ها داد و وینیسیوس و نتو را در تک به تک قرار گرفت و او توپ را به مودریچ داد که او با ضربه بیرون پا توپ را از بین پیکه و دست به تور دروازه چسباند تا نوار پیروزی شاگردان زیدان در الکلاسیکو پاره نشود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.