جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰

جانلوییجی بوفون: هنوز برای آینده تصمیم نگرفته ام

جانلوییجی بوفون: هنوز برای آینده تصمیم نگرفته ام

جانلوییجی بوفون از آینده اش می گوید.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از سایت جانلوکا دی مارتزیو، جانلوییجی بوفون 43 ساله به تازگی به دومین دوره همکاری خود با یوونتوس خاتمه داده و آنطور که می گوید، هنوز تصمیمی برای آینده اش اتخاذ نکرده است.

تمایل دارم از ایتالیا خارج شوم
هنوز نمی دانم فصل آینده کجا مرا خواهید دید اما همه چیز مرا به خروج از ایتالیا سوق می دهند چون تجربه ای که در پاریس داشتم زیبا بود. آنجا خودم را از لحاظ فوتبالی و شخصیتی غنی کردم و احساس می کردم آدم بهتری هستم. اگر  بخواهم به عنوان یک انسان پیشرفتم را ادامه دار کنم، باید به دنبال تجربه هایی خارج از کشور باشم. در حقیقت یادگیری یک زبان جدید، یک فرهنگ جدید و غالب شدن بر مشکلات، همه شان به شما یک حس امنیت را منتقل می کنند. وقتی می دانم کاری که در حال انجامش هستم هم از لحاظ فوتبالی و هم از لحاظ شخصیتی باعث پیشرفت من می شود، می فهمم که حالم خوب است.
اروپای شمالی؟ نه
به وکیلم گفته ام پیشنهاداتی که از کشور های اروپای شمالی ارسال می شوند را در نظر نگیرد، چون چنین قصدی ندارم؛ این مورد استثنای من است. هنوز باید بفهمم که آیا به فوتبال ادامه خواهم داد یا نه. قبلا هم گفتم که 20 روز طول می کشد تا تصمیم بگیرم. قطعا در ایتالیا و در کنار یوونتوس، پارما تنها تیمی است که می توانم در آن بازی کنم اما هنوز تماسی با آنها نداشته ام و دوباره تکرار می کنم: حس می کنم برای رشد به عنوان یک انسان، لازم است که تجربه دیگری در خارج از ایتالیا داشته باشم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.