دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰

ساکت الهامی: وقفه‌ های لیگ روی عملکرد نساجی تاثیر می‌ گذارد

ساکت الهامی: وقفه‌ های لیگ روی عملکرد نساجی تاثیر می‌ گذارد

ساکت الهامی سرمربی نساجی قائمشهر در خصوص شرایط این روزهای تیمش صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی، ساکت الهامی در خصوص نتایج اخیر تیم نساجی در لیگ‌ برتر به میزان گفت:

بحث موفقیت ما همه جانبه است. یکپارچگی و اتحادی که بین بچه‌ها و مدیریت باشگاه پیش آمده است و دعای هواداران در شب‌های قدر به داد نساجی رسید. خدا کمک کرد و بیشترین نقش را بازیکنان و هواداران داشتند که توانستند این نتایج نسبتاً خوب را بگیرند. هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده است و جنگ بقا ادامه دارد؛ بازی‌های سختی را پیش‌ رو داریم.
الهامی درباره اعتقاد هواداران به وی عنوان کرد:

هواداران لطف دارند، بیشتر از من همکاران، بازیکنان و هواداران زحمت کشیدند. ان‌شاالله بتوانیم با حمایتی که مدیرعامل و مالک باشگاه انجام می‌دهند از شرمندگی آن‌ها بیرون بیایم و سهمیه تیم را در لیگ برتر حفظ کنیم، چون لیاقت مردم مازندران خیلی بیشتر از اینهاست و لایق بهترین‌ها هستند. نساجی یکی از تیم‌ های باهویت و با اصالت فوتبال کشور است.
سرمربی نساجی گفت:

قطعاً وقفه‌های لیگ روی عملکرد نساجی اثر می‌گذارد و برای همه تیم‌ها سخت است، اما چون بحث ملی است باید تبعیت و حمایت کنیم. نساجی نزدیک به ۳۵ یا ۳۶ روز بازی در لیگ نداشته است و از طرف دیگر تیم‌هایی که بازی معوقه دارند هر ۴ یا ۵ روز یکبار بازی می‌کنند ضمن اینکه در لیگ قهرمانان آسیا هم بازی‌های سختی داشته‌اند. امسال شرایط جدول لیگ خیلی متفاوت است؛ از تیم دهم به بالا می‌توانند برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا بجنگند. از سوی دیگر چندین تیم احتمال سقوط دارند و برای بقا باید بجنگند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.