جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱

یواخیم لوو: مولر و هوملس نقش مهمی در تیم ملی خواهند داشت

یواخیم لوو: مولر و هوملس نقش مهمی در تیم ملی خواهند داشت

یواخیم لوو معتقد است رودیگر در سطح بالایی قرار دارد و با فرم فعلی اش بازیکن مهمی برای آلمان محسوب می شود.

به گزارش ایران ورزشی، یواخیم لوو در این کنفرانس خبری در مورد گورتسکا گفت:

لئون گورتسکا هنوز در خانه است و به صورت انفرادی تمرین می کند. اگر همه چیز خوب پیش برود، او روز سه شنبه به تیم ملی اضافه می شود. سپس پیش از این که تمرینات گروهی را آغاز کند، باید چند جلسه تمرین انفرادی داشته باشد. تونی کروس؟ ما منتظر چراغ سبز در مورد تونی کروس و منفی شدن تست کرونای او هستیم. تا وقتی که تست کرونای او مثبت است، نمی تواند به ما ملحق شود. او علائم خفیفی داشت اما این علائم مربوط به هفته گذشته هستند. امیدوارم که همه به موقع تمرینات خود را آغاز کنند و بتوانند مقابل فرانسه بازی کنند. آن ها بازیکنانی کلیدی هستند.
مولر و هوملس؟

شرایط به گونه ای است که به نظر می رسد آن ها هرگز از تیم ملی دور نبوده اند. آن ها برای مدتی طولانی به شکل گیری این تیم ملی کمک کردند. آن ها احساس خوبی دارند. هر دو بازیکنی هستند که در باشگاه های خود تعیین کننده هستند و تفاوت ها را رقم می زنند. ما از آن ها در تیم ملی نیز همین انتظار را داریم. اینجا همه از حضور دوباره آن ها لذت بردند. اگر آن ها به تیم ملی برگشته اند، به این دلیل است که آن ها نقش مهمی را در تیم ملی بازی خواهند کرد. من برای این کار به آن ها اعتماد دارم. من آن ها را از روی اعتقاد به آن ها به تیم ملی برگرداندم اما هیچ مربی ای نمی تواند به آن ها تضمین دهد که در تمام تورنمنت فیکس خواهند بود. چنین چیزی غیر صادقانه است.
توماس مولر مدت زیادی است که در سمت راست بازی نکرده است و بیشتر در مرکز بازی می کند. از آن جا او می تواند حتی هجومی تر بازی کند و بیشتر پیشروی کند. او بیشتر در مرکز و میانه میدان بازی خواهد کرد.
دفاع وسط های تیم؟

تمام بازیکنان باید در سطح خوبی باشند، سپس ما تصمیم خواهیم گرفت. تونی رودیگر همیشه برای ما بازی کرده است، او در بالاترین سطح ممکنِ یک دفاع وسط است و در فرم فعلی خود، به شدت بازیکن مهمی است. نیکلاس زوله؟ به نظر من او یک دفاع راست نیست. بازیکنانی هستند که بهتر از او قادر به پر کردن آن پست هستند. او از ماه مارس، دوران سختی را پشت سر گذاشت و مصدوم بود. او به شکل مضاعف تلاش کرد و این کار را برای تیم ملی هم انجام خواهد داد. ما برنامه ای برای او آماده کرده ایم. خواهیم دید که در ده روز آینده او چه حسی دارد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.