جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰

مذاکرات پیشرفته با پاری سن ژرمن برای حکیمی تا نزدیک شدن ماریو به اسپورتینگ

مذاکرات پیشرفته با پاری سن ژرمن برای حکیمی تا نزدیک شدن ماریو به اسپورتینگ

حکیمی در روزهای آینده به احتمال زیاد اینتر را ترک می کند.

ایران ورزشی/ژوائو ماریو، هافبک پرتغالی اینتر در تابستان 2020 به صورت قرضی به اسپورتینگ لیسبون پیوست و توانست قهرمانی با این تیم را تجربه کند. به گزارش گاتزتا دلو اسپورت، باشگاه پرتغالی که با ماریو، بر سر قراردادی سه ساله با دستمزد 2.4 میلیون یورویی به توافق رسیده، حالا به دنبال دائمی کردن قرارداد قرضی او است. انتظار می رود اینتر و اسپورتینگ به زودی بر سر مبلغ 8 میلیون یورو برای این هافبک 28 ساله به توافق برسند.

اشرف حکیمی دیگر بازیکنی است که انتظار می رود در روزهای آینده به صورت دائمی جدا شود. اینتر با فروش حکیمی و ماریو حدود 80 میلیون یورو (با احتساب پاداش های این دو معامله) جمع آوری خواهد کرد که این رقم باعث می شود از فروش یکی دیگر از بازیکنان مهم نراتزوری جلوگیری شود. مذاکرات برای فروش حکیمی به پاری سن ژرمن در مرحله پیشرفته ای است و اکنون باشگاه فرانسوی که با این بازیکن 22 ساله به توافق شخصی رسیده، باید با اینتر به توافق برسد. نراتزوری پیشنهاد 60 میلیون یورویی پی اس جی برای حکیمی را رد کرده چراکه حداقل 70 میلیون یورو به صورت نقد می خواهد و بازیکنی مثل لیاندرو پاردس را نیز در معامله نمی پذیرد. پاری سن ژرمن برای جذب حکیمی اصرار دارد و انتظار می رود که آنها رقم مدنظر اینتر را پرداخت کنند بنابراین برای پیوستن بازیکن سابق تیم های رئال مادرید و دورتموند به پی اس جی فقط بحث زمان مطرح است.

علاقه ناپولی به دی آمبروزیو و وسینو
با جدایی احتمالی فوزی غلام، نیکولا ماکسیموویچ و السید هوسای از ناپولی، این باشگاه باید روی بازسازی خط دفاعی تمرکز کند. امرسون پالمیری، مدافع چپ چلسی و دنیلو دی آمبروزیو، مدافع راست اینتر که قراردادش با نراتزوری به اتمام رسیده گزینه های لوچانو اسپالتی، سرمربی جدید پارتنوپی محسوب می شوند. تیمو باکایوکو، هافبک فرانسوی نیز با اتمام قرارداد قرضی اش در ناپولی قرار است به چلسی بازگردد بنابراین اسپالتی احتمالا درخواست جذب ماتیاس وسینو، هافبک اروگوئه ای اینتر را خواهد کرد. هر سه بازیکن مدنظر اسپالتی با این مربی در رم و اینتر سابقه کار دارند. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.