یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱

رابیو: به خاطر الگری به یوونتوس آمدم

رابیو: به خاطر الگری به یوونتوس آمدم

هافبک یوونتوس می گوید به خاطر حضور الگری در یوونتوس به این تیم آمده است ولی در عین حال معتقد است باید زمان بیشتری به پیرلو داده می شد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گاتزتا دلو اسپرت، در چند روز اخیر اتفاقات زیادی حوالی باشگاه یوونتوس اتفاق افتاد که مهم ترین آن برکناری آندره آ پیرلو بعد از تنها یک سال حضور در یووه و بازگشت ماسیمیلیانو الگری بعد از دو فصل دوری از تورین بود. حال آدریان رابیو، هافبک باشگاه یوونتوس در مصاحبه ای اعلام کرده که به خاطر بازگشت الگری به یوونتوس خوشحال است. این بازیکن در گفتگو با گاتزتا گفت:

دو سال پیش به این خاطر به یوونتوس آمدم چون می دانستم الگری روی نیمکت این تیم است. واقعا به روش مربیگری پیرلو احترام می گذارم. او  به عنوان مربی چیزهای جدیدی به باشگاه آورد و با وجود این که نتوانستیم همیشه برنامه های او را پیاده کنیم، ایده های مشخصی داشت. به او پیامی فرستادم و گفتم که باید زمان بیشتری به او داده می شد تا کیفیت ایده هایش را نشان دهد.
این بازیکن در مورد فصلی که یوونتوس گذراند و آینده این تیم نیز گفت:

لیوان نیمه پر است زیرا دو قهرمانی به دست آوردیم و به لیگ قهرمانان صعود کردیم و در مجموع فصل بدی نداشتیم. آینده؟ اوضاعم در یووه خوب است. همه برخورد خوبی با من دارند. به نظرم نوع بازیم با هویت و فرهنگ این باشگاه هم خوانی دارد. دلیلی برای جدایی نمی بینم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.