سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰

کریم بنزما: به خاطر جدایی زیدان ناراحت هستم

کریم بنزما: به خاطر جدایی زیدان ناراحت هستم

کریم بنزما از کیلیان ام باپه به عنوان یک پدیده یاد کرده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از مارکا، کریم بنزما اخیرا به تیم ملی فرانسه برگشته و همراه با دیگر ستارگان این تیم در یورو 2020 حضور خواهد داشت. مهاجم رئال مادرید پیش از هر صحبتی، ناراحتی خود را نسبت به خروج زیدان از رئال مادرید ابراز کرد.

زیدان
او یک سرمربی و انسان بزرگ است. رابطه او با من همیشه فوق العاده بود. به خاطر خروج زیدان از رئال مادرید ناراحتم اما اتفاقی است که افتاده؛ زندگی ادامه دارد.
همیشه جنگیدم و پاداش گرفتم
به نظرم قبلا هم این را گفته اما می خواهید باز هم بگویم (با خنده)؟ ممنونم دیدیه (دشان). ما همان موقع که اسمم در لیست تیم ملی قرار داده شد، با هم صحبت کردیم. خوشحالم که برگشتم.به نظرم دلیل دعوت دوباره ام، عملکرد خودم است و البته اینکه هیچ وقت دست از باور داشتن نکشیدم. به خاطر مسائل اخلاقی از تیم ملی محروم بودم و اینجا نبودن برایم سخت بود. در طول دوران حرفه ایم، با موانع زیادی رو به رو شدم، اما همیشه مبارزه کردم و پاداش گرفتم. اتفاقی که افتاده، به گذشته مربوط می شود. همیشه پشیمانی وجود دارد اما نمی توان به عقب برگشت. برای من مهم، اتفاقی است که در زمین بازی رخ می دهد. تمرکزم کاملا روی کمک کردن به فرانسه است.
کیلیان ام باپه
ام باپه؟ از مقایسه خوشم نمی آید. او هنوز جوان است و یک پدیده به حساب می آید. در کنار او تمرین کرده ام، ما تک ضرب بازی می کنیم. کیلیان سرعت بالایی دارد و مقابل دروازه عالی عمل می کند؛ یک بازیکن خیلی خوب.
ملافات با ژیرو
قبلا هم در بازی رفت رئال مادرید - چلسی با هم ملاقات کردیم. یک مکالمه خیلی آرام و 5 دقیقه ای داشتیم. به نظرم قبلا هم گفته شده که چه حرف های میان ما رد و بدل شد. مهم ترین چیز این است که به تیم ملی کمک کنیم.
آنتوان گریزمان
گریزمان؟ به نظرم ما بازیکنان سطح بالایی هستیم که زیاد لازم نیست به اینکه می خواهیم چه کاری در زمین انجام دهیم، فکر کنیم؛ تقریبا اتوماتیک است. آنتوان به بازی تک ضرب و دو ضرب و حرکات تیمی علاقه دارد، یعنی جزو همان دسته از بازیکنانی است که بازی کردن کنارشان را دوست دارم؛ همان هایی که می دانند هر کاری را چگونه باید انجام دهند. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.