شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰

محمود فکری: من حرف نزنم که شما در استقلال بخور بخور کنید؟

محمود فکری: من حرف نزنم که شما در استقلال بخور بخور کنید؟

در پی انتقاد محمود فکری از برخی رفتارها در استقلال، عده ای در فضای مجازی علیه او موضع گرفتند و محمود فکری هم واکنش تازه ای نشان داده و این موضع گیری ها را زیر سر فحاش ها دانسته است

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از ورزش سه؛محمود فکری درباره استعفای سه نفر از اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال به دلیل اختلاف با احمد مددی مدیرعامل استقلال اظهار داشت:

زمانی که احمد مددی مدیرعامل باشگاه استقلال شد، اعضای هیئت مدیره به دلیل اینکه خودشان مددی را انتخاب نکرده بودند، مخالف او بودند. چرا آن زمان اعضای هیئت مدیره متحد استفعا نکردند؟ چرا در شرایطی که استقلال نیاز به آرامش دارد، سه نفر از اعضای هیئت مدیره تصمیم گرفتند که با هم استعفا بدهند؟
وی افزود:

اعضای هیئت مدیره باید گره‌ای از مشکلات را باز کنند، نه اینکه دنبال قدرتنمایی باشند. چرا امروز که رئیس هیئت مدیره باشگاه حضور ندارد، باری از روی دوش باشگاه بر نمی‌دارند و دنبال قدرتنمایی هستند؟
سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال ادامه داد:

وقتی حرف می‌زنیم و مصاحبه می‌کنیم به یکسری‌ها برمی‌خورد و می‌گویند فکری که خودش تیم دارد و چرا دنبال استقلال است؟! سپس با لشگر فحاش‌شان در صفحات مجازی حمله می‌کنند. زمانی که جوانی‌ام را برای استقلال دادم، شما کدام گوری بودید؟ من حرف نزنم که شما به بخور بخورتان ادامه دهید؟ من حرف نزنم که فشار بیاورید تا با بازیکنانی که سر نخواستن‌شان دعواست، قراردادهای چند میلیاردی ببندید؟
فکری با انتقاد از برخی اتفاقات و تحرکات در استقلال تصریح کرد:

وقتی حرف می‌زدیم، لشگر فحاش حمله می‌کردند تا ما را بزنند. پیشکسوتانی که زمان ما مدام مصاحبه می‌کردند، چرا ساکت نشسته‌اند و حرفی نمی‌زنند؟ چون می‌ترسند آقایان با صفحات فیک و تقلبی‌شان با لشگر فحاش به آنها حمله کنند. متأسفانه حرف‌های ما به یکسری دلال برخورده است، چون بازیکن آنها که قیمتش اندازه یک میلیارد تومان هم نیست، دیگر نمی‌تواند قرارداد چند میلیاردی ببندد.
فکری خاطرنشان کرد:

باشگاه نیاز به مدیرعامل دارد تا کارها پیش برود. اگر فردا روزی رأی پرونده استراماچونی بیاید، چه کسی باید جوابگو باشد؟ پنجره نقل‌وانتقالات بسته بماند، چه کسی باید جواب بدهد؟ کسی حرفی نزند تا شما به خوردن‌تان ادامه دهید؟ اگر هم کسی حرف بزند با پیج‌های تقلبی ناسزا می‌دهید تا به کارهای کثیف‌تان ادامه دهید.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.