سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰

فرنکی دی یونگ: امیدوارم کومان در بارسلونا بماند

فرنکی دی یونگ: امیدوارم کومان در بارسلونا بماند

هافبک هلندی باشگاه بارسلونا امیدوار است مربی این تیم به حضورش در جمع آبی و اناری ها ادامه دهد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از AD، با پایان یافتن مسابقات باشگاهی فرنکی دی یونگ در حال استفاده از تعطیلات یک هفته ای خود بود و به تازگی به اردوی تیم ملی هلند در پرتغال ملحق شده است. این بازیکن گفتگویی با نشریه AD هلند انجام داده است که در ادامه  می خوانید:

در مورد جدایی کومان از بارسلونا
در این مورد من هم به اندازه شما می دانم.  شخصا امیدوارم کومان بماند. رابطه خوبی با او دارم اما فکر نمی کنم این موضوع تاثیر زیادی در ماندن او داشته باشد. باید منتظر ماند و دید چه پیش می آید. از در خظر بودن جایگاه کومان در بارسلونا تعجب نمی کنم چون این تیم یکی از بزرگترین تیم های اسپانیا است. از این تیم همیشه انتظار قهرمانی وجود دارد و همه رسانه ها و طرفداران می خواهند این تیم قهرمان شود اما ما هم به عنوان بازیکن همین خواسته را داریم. اگر در این مساله ناکام شویم از چشم مردم فصل ناموفقی داشته اید. شرایط در بارسلون این گونه است.
در مورد عملکرد در فصل جاری
به سختی می توانم به عملکرد خودم نمره دهم اما به نظرم عملکردم نسبت به فصل قبل تنها نیم نمره بهتر بود.  فصل گذشته عملکردم در حد 6 بود. باید بگویم به عنوان تیم در نهایت عملکرد خوبی نداشتیم. در بارسلونا همه دوست دارند قهرمان شوند. در جام حذفی قهرمان شدیم که اتفاق خوبی بود اما در نهایت کافی نبود. به این خاطر خودم را مقصر می دانم.
در مورد مسابقات یورو
به شدت منتظر شروع شدن مسابقات هستم. حس خوبی دارم و اصلا خسته نیستم. پیشبینی عملکرد ما در یورو کار سختی است. فرانسه مدعی اصلی مسابقات است و بعد از آنها چند کشور قرار دارند که می توانند قهرمان شوند و باید بگویم روی تیم خودمان هم حساب ویژه ای باز کرده ام.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.