شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱

هوملس: بازی برای تیم ملی همیشه برایم افتخار است

هوملس: بازی برای تیم ملی همیشه برایم افتخار است

مدافع تیم ملی آلمان می گوید دوری از تیم ملی برایش دردناک بوده و همیشه دوست داشته به تیم ملی برگردد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از وب سایت رسمی فدراسیون فوتبال آلمان، تیم ملی آلمان برای حضور قدرتمند در مسابقات یورو این روزها اردوهای آماده سازی خود را سپری می کند. متس هوملس، یکی از بازیکنانی است که بعد از مدت ها به اردوی تیم ملی دعوت شده است. این بازیکن در کنفرانس خبری در مورد این موضوع و مسائل مختلف دیگر صحبت کرده است که در ادامه می خوانید:

در مورد دوری از تیم ملی
خیلی دردناک بود. هیچ یک از ما سه نفر (هوملس، بواتنگ و مولر) ناراحتی مان از این اتفاق را پنهان نکردیم. یکی از اهدافم تلاش برای بازگشت به تیم ملی بود. بازی برای تیم ملی همیشه برایم افتخار است.
در مورد بازگشت به منشافت
اتفاق خوبی بود. چهره های آشنای زیادی را دوباره دیدم. وقتی آمدم اندکی بیش از همیشه نگران بودم. به سختی تمرین می کنیم و اولویت های تمرینی مشخصی داریم. به طور مثال ضربات ایستگاهی. چند روز اول به خوبی گذشت.
در مورد تیم ملی فرانسه
آنها خط حمله و دفاع فوق العاده ای دارند. قبل از تقابل مقابل آنها خواهیم فهمید چطور مقابلشان بازی کنیم. با وجود بنزما، تیم آنها با کیفیت تر هم شده است. نمی توان به تنهایی آنها را کنترل کرد و این کار تنها به عنوان یک تیم امکان پذیر است.
در مورد رودیگر
تونی به شکل فردی نشان داده است که بازیکنی فوق العاده است. هر وقت بازی های او را دیده ام می توانم بگویم که در سطح جهانی بوده است اما بازیکنان خوب زیادی در خط دفاع داریم.
در مورد مانوئل نویر
او بهترین دروازه بانی است که تا به حال دیده ام. مشکل هماهنگی بین ما وجود نخواهد داشت و حضور ما در ترکیب به سود هر دوی ماست.
در مورد یواخیم لوو
هیچوقت بین ما مشکلی وجود نداشت. در طول 6 ماه اخیر تماس و پیام هایی بین ما رد و بدل شد و به من گفت که می توانم چیزهای زیادی به تیم ملی اضافه کنم.
در مورد احتمال خروج از یورو در مرحله گروهی
نباید از این موضوع بترسیم.می دانم اگر توانایی هایمان را به زمین بازی بیاوریم می توانیم صعود کنیم. جلسات تمرینی باعث شده از این موضوع خیلی مطمئن باشم. در ترکیب تیم مان بازیکنانی با توانایی های فردی بالایی داریم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.