جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰

بودجه 200 میلیون پوندی آبی ها برای تقویت ترکیب خود در نقل و انتقالات

بودجه 200 میلیون پوندی آبی ها برای تقویت ترکیب خود در نقل و انتقالات

پس از فینال لیگ قهرمانان اروپا و پیروزی چلسی در این دیدار، توماس توخل و رومن آبراموویچ، سرمربی و مالک این باشگاه با یکدیگر گفت و گویی داشتند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از مت لاو از تلگراف، توماس توخل و رومن آبراموویچ در پرتغال با یکدیگر در رابطه با تقویت ترکیب چلسی در نقل انتقالات تابستانی گفت و گو کردند. سرمربی آلمانی آبی ها خواستار جذب یک مهاجم، یک هافبک و حداقل یک مدافع است. هری کین و روملو لوکاکو در لیست توخل قرار دارند اما با توجه به دشوار بودن جدایی کین از تاتنهام، آبی ها خواستار جذب مجدد لوکاکو، مهاجم سابق خود هستند. سرمربی آلمانی آبی ها خواستار تقویت سمت راست این تیم است و علی‌رغم این که از عملکرد جیمز رضایت دارد، خواستار جذب آداما ترائوره برای ایجاد رقابت در سمت راست خط دفاعی است. یوناس هافمن، وینگر راست مونشن گلادباخ نیز در لیست توخل برای تقویت سمت راست چلسی حضور دارد و این سرمربی آلمانی خواستار استفاده از او به عنوان یک وینگ بک است.

بودجه 200 میلیون پوندی چلسی در نقل و انتقالات
در کنار خریدها، سران چلسی به دنبال فروش برخی از بازیکنان خود خواهند بود. آن ها انتظار دارند که فیکایو توموری با مبلغ 25 میلیون یورو فروخته شود و همچنین قصد دارند تا تامی آبراهام را نیز با مبلغ 40 میلیون پوند به فروش برسانند. به همین خاطر، توماس توخل ممکن است بودجه 200 میلیون پوندی را برای تقویت ترکیب چلسی در نقل و انتقالات تابستانی در اختیار داشته باشد. هدف اصلی توخل برای تقویت خط میانی چلسی، دکلان رایس است اما این سرمربی آلمانی به جذب اورلین شوامنی، هافبک جوان موناکو نیز علاقه مند است.

آبی ها به دنبال تمدید قرارداد بازیکنان کلیدی خود
سران چلسی در کنار خریدها و فروش ها، به دنبال تمدید قرارداد برخی از بازیکنان کلیدی خود نیز خواهند بود. آن ها بر سر تمدید قرارداد یک ساله با تیاگو سیلوا به توافق رسیده اند و انتظار می رود که قرارداد آندریاس کریستنسن نیز تمدید شود. همچنین مذاکرات با انگولو کانته بر سر تمدید قرارداد نیز ممکن است به زودی آغاز شود. آنتونیو رودیگر تا سال 2022 با چلسی قرارداد دارد و توخل خواستار تمدید قرارداد این مدافع آلمانی است اما تاکنون هیچ گونه پیشرفته در روند تمدید قرارداد او صورت نگرفته است

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.