سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰

علاقه فیورنتینا به سنسی تا احتمال جذب فلورنزی و امرسون پالمیری توسط اینتر

علاقه فیورنتینا به سنسی تا احتمال جذب فلورنزی و امرسون پالمیری توسط اینتر

استفانو سنسی، هافبک ایتالیایی اینتر مورد توجه فیورنتینا و شاختار دونتسک قرار گرفته است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گاتزتا دلو اسپورت، تیم های فیورنتینا و شاختار دونتسک اوکراین به جذب استفانو سنسی علاقه دارند چراکه جنارو گتوزو و روبرتو دی زربی، سرمربیان جدید این دو باشگاه از کار کردن با هافبک ایتالیایی استقبال می کنند. اینتر برای سنسی حدود 25 میلیون یورو هزینه کرده اما به دلیل مصدومیت های زیاد این بازیکن 25 ساله، نمی تواند روی او قیمت بیشتر از 20 میلیون یورویی قرار دهد و بنابراین ترجیح می دهد برای جلوگیری از ضرر در حساب ها او را حفظ کند. فقط از راه رسیدن پیشنهادی قابل توجه است که می تواند باعث رضایت اینتر برای فروختن سنسی شود.

ماتیاس وسینو گزینه دیگری است که ممکن است جدا شود. قرارداد او تنها تا ژوئن 2022 معتبر است و در صورت رسیدن پیشنهادی مناسب از سوی تیم های خواهان وی مثل ناپولی، هافبک اروگوئه ای توسط نراتزوری فروخته خواهد شد. به نظر می رسد روبرتو گالیاردینی نیز همچنان به عنوان یک نیمکت نشین در اینتر می ماند. الکسیس سانچز نیز دیگر گزینه ای است که افعی ها به دلیل سن و دستمزد بالایش از جدایی وی استقبال می کنند.

علاقه اینتر به الساندرو فلورنزی و امرسون پالمیری
گاتزتا در ادامه گزارش خود آورده بپه ماروتا و پیرو آسیلیو، دو مدیر اینتر به دلیل مشکلات مالی این باشگاه، به دنبال گزینه های کم هزینه برای تقویت تیم خواهند بود. در صورت جدایی اشرف حکیمی، الساندرو فلورنزی شانس خوبی برای پیوستن به اینتر دارد زیرا از امرسون رویال گزینه ای ارزانتر است. پاری سن ژرمن قرار نیست از بند 9 میلیون یورویی خود برای دائمی کردن قرارداد قرضی فلورنزی استفاده کند و باید دید آاس رم چه رقمی برای فروش او از اینتر درخواست خواهد کرد. امرسون پالمیری نیز گزینه مدنظر اینتر در صورت جدایی ایوان پریشیچ است اما جذب او با توجه به شرایط مالی حال حاضر نراتزوری، آسان نیست. در واقع با وجود باقی ماندن فقط یک سال از قرارداد وی با آبی ها، این باشگاه لندن  این باشگاه لندنی 20 میلیون یورو برای فروش مدافع ایتالیایی-برزیلی خود می خواهد که این رقم برای اینتر زیاد است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.