یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰

دشان: هیچوقت در برخورد با بازیکنان افراطی نبوده ام

دشان: هیچوقت در برخورد با بازیکنان افراطی نبوده ام

مربی تیم ملی فرانسه می گوید تنها به خاطر عملکرد خوب بنزما در مستطیل سبز او را به تیم ملی برگردانده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از مارکا، کریم بنزما، مهاجم باشگاه رئال مادرید، بعد از سال ها دوری از تیم ملی، برای حضور در مسابقات یورو پیش رو بالاخره از سوی دیدیه دشان به تیم ملی دعوت شد. با این وجود مساله بازگشت بنزما به تیم ملی مساله ای است که صحبت های زیادی در مورد آن می شود و خیلی ها دوست دارند از جزئیات این اتفاق با خبر باشند. حال دشان در گفتگویی در این مورد صحبت کرده است. این مربی با اشاره به این که تصمیمش مبنی بر بازگرداندن بنزما به تیم ملی تنها به خاطر عملکرد او در مستطیل سبز بوده است گفت:

تنها به خاطر مسائل ورزشی بازیکنانم را انتخاب می کنم. به همین خاطر هم بود که بنزما را دعوت کردم. این بازیکن توانست مرا قانع کند توانایی کمک به تیم ملی را دارد و به همین خاطر او را دعوت کردم.
این مربی می گوید جلسه رو در رویی که او با بنزما برگزار کرده است، نقش مهمی در بازگرداندن بنزما به تیم ملی داشته است. دشان در این باره گفت:

او و من نیاز داشتیم با هم صحبت کنیم. این حسی است که در مورد تمام گروه دارم و نه تنها بنزما. قبلا با هم صحبت نکرده بودیم چون هیچوقت فرصت نشده بود. اگر او را دعوت کردم به خاطر این است که صحبت های مان خوب پیش رفت. کریم صحبت های قدرتمندی انجام داد اما بعد از سه دقیقه صحبت همه چیز به حالت عادی برگشت.
با وجود این صحبت ها دشان می گوید نمی خواهد جزئیات این گفتگو را فاش کند ولی اعتراف می کند که مورد بنزما سخت ترین و چالش انگیزترین مشکل او در دوران حضور تیم ملی بوده است. دشان در این مورد گفت:

از زمانی که مربی شدم، مشکلات خاصی را با بازیکنان تجربه کردم اما هیچوقت برخوردی افراطی نداشته ام. اگر حس می کردم چیزی به سود تیم ملی است، رویکردم را به آن سو می بردم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.