شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰

حشمت مهاجرانی: از نظر نیروی انسانی در آسیا از همه بالاتر هستیم

حشمت مهاجرانی: از نظر نیروی انسانی در آسیا از همه بالاتر هستیم

حشمت مهاجرانی گفت: تجربه نشان داده است همواره در لحظات آخر دست به کارهای بزرگ زده‌ایم، ما وقتی به خط پایان نزدیک می‌شویم ابزاری به نام غیرت و انگیزه داریم که ورق را به سمت ما بر می‌گرداند

به گزارش ایران ورزشی، گفتگوی حشمت مهاجرانی با ایرنا را می خوانید:

چندی دیگر مسابقات مقدماتی جام جهانی ادامه می‌یابد، نظرتان چیست؟

به طور حتم این بازی‌ها برای ایران از اهمیت زیادی برخوردار است و سرنوشت صعود به بزرگ‌ترین جشنواره فوتبالی جهان را مشخص کند.
ایران می‌تواند این اتفاق بزرگ را رقم بزند؟

باید رقم بزند، ما ایران هستیم و همواره در تاریخ خود دست به کارهای بزرگ زده‌ایم، باید بتوانیم از این مقطع حساس تاریخی فوتبالی که در آن قرار داریم به سادگی عبور کنیم.
بحرین و عراق رقیبان آسانی برای ایران نیستند.

این توانایی در فوتبال ایران است هر دو تیم را شکست دهد. از نظر فنی و حتی انگیزه بازیکنان ما به مراتب از رقبای خود بالاتر هستند.
در دور رفت مقابل این تیم‌ها شکست خوردیم.

ما در بازی رفت روی اتفاقات به بحرین و عراق باختیم. فوتبال روی بدش را به ما نشان داد. بدشانسی به سراغ فوتبال ایران آمد و اجازه نداد به آنچه باید می‌رسیدیم برسیم و دو شکست در کارنامه ایران ثبت شد اما به طور حتم در بازی برگشت شرایط تفاوت دارد.
چه تفاوتی؟

تجربه نشان داده است همواره در لحظات آخر دست به کارهای بزرگ زده‌ایم، ما وقتی به خط پایان نزدیک می‌شویم ابزاری به نام غیرت و انگیزه داریم که ورق را به سمت ما بر می‌گرداند. می‌توانم برایتان مثال‌های زیادی در این باره بزنم، مثل بازی با استرالیا در مقدماتی جام‌جهانی ۹۸، مثل بازی با کره‌جنوبی در مسیر جام جهانی برزیل و خیلی بازی‌های دیگر که بازیکنان ایران با تمام وجود بازی کردند تا موفق شویم.
به صعود ایران امیدوار هستید؟

هم امیدوار هستم و هم با اطمینان می‌گویم از نظر نیروی انسانی در آسیا از همه بالاتر هستیم. به امید خدا روزهای خوب فوتبالی برای ایران در پیش است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.