یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱

درخواست نماینده مجلس از سلطانی فر

تعیین کمیته ویژه برای انتخاب هیات مدیره پرسپولیس

تعیین کمیته ویژه برای انتخاب هیات مدیره پرسپولیس

فداحسین مالکی عضو سابق هیات مدیره پرسپولیس از مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان خواسته تا هر چه زودتر به وضعیت مدیریتی پرسپولیس رسیدگی شود.

گزارش ایران ورزشی و به نقل از تسنیم،شرایط نابسامان مدیریتی باشگاه پرسپولیس در فاصله کمتر از دو مانده تا فینال لیگ قهرمانان آسیا باعث شد، فداحسین مالکی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، عضو فراکسیون ورزش و رئیس اسبق هیات مدیره باشگاه پرسپولیس، شب گذشته طی تماس تلفنی با مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان وضعیت باشگاه پرسپولیس را مورد بحث و تبادل نظر قرار دهند.
 
در این گفتگوی طولانی مشکلات، کمبودهای مالی، و تغییر پی در پی مدیریت و عدم استفاده از پیشکسوتان خوشنام و مدیران خبره در هیات مدیره مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.
 
مالکی در این ارتباط گفت:
به عنوان کسی که سال ‌ها عضو این خانواده بزرگ بوده ‌ام نسبت به مشکلات پرسپولیس که باعث نگرانی هواداران این تیم شده خود را ملزم به پیگیری مطالبات مردم می ‌دانم. از طرفی با توجه به اینکه پرسپولیس که در آسیا اعتبار خوبی برای ایران کسب کرده و به عنوان نماینده فوتبال کشور در آستانه ورود به فینال مسابقات لیگ قهرمانان آسیا قرار دارد و از نظر روانی نباید دغدغه‌ ای متوجه بازیکنان و کادر فنی تیم وجود داشته باشد. از این‌ رو از  سلطانی ‌فر درخواست شد با تصمیم عاجل و منطقی بر اساس خواسته بزرگان و هواداران این باشگاه پر طرفدار به دغدغه‌ ها و حواشی موجود پایان داده شود.
کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.