سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰

روبرتو مارتینز: دی بروین به زودی به تیم ملی ملحق خواهد شد

روبرتو مارتینز: دی بروین به زودی به تیم ملی ملحق خواهد شد

سرمربی تیم ملی بلژیک می گوید مصدومیت کوین دی بروین نیاز به جراحی ندارد و این بازیکن به زودی به تیم ملی محلق خواهد شد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گل، در جریان تقابل دو تیم منچسترسیتی و چلسی در فینال لیگ قهرمانان، کوین دی بروین، هافبک باشگاه سیتی بعد از یک ساعت حضور در زمین بعد از برخورد با آنتونیو رودیگر دچار مصدومیت و مجبور به ترک زمین شد. بعد از این اتفاقات گمانه زنی هایی مبنی بر عدم حضور دی بروین در مسابقات یورو پیش رو شنیده می شد اما روبرتو مارتینز، سرمربی تیم ملی بلژیک می گوید. مصدومیت بینی هافبک تیمش نیاز به جراحی ندارد و دی بروین به زودی به اردوی تیم ملی ملحق می شود. این مربی در مورد دی بروین گفت:

در این دوره باید حواسمان به بازیکنان باشد و تست های بیشتری روی آنها انجام دهیم تا شرایطشان را بفهمیم. می خواهیم بسیار محتاط باشیم. وقتی با کوین صحبت کردم، بسیار مثبت بود و حس خوبی داشت. خوش شانس بودیم که با وجود تمام اخبار بد و دو مورد شکستگی کوین نیاز به عمل جراحی ندارد. اگر نیاز به عمل بود، کار کوین برای حضور در یورو خیلی سخت می شد.  در حال حاضر به خاطر واکنش او به این مصدومیت و روند درمان مصدومیتش خیلی خوشحالم. می دانیم که در چند روز آینده تصور واضحی از شرایط کوین خواهیم داشت. امیدواریم کوین به سرعت خوب شود اما حس مثبتی دارم که او به زودی به ما ملحق خواهد شد.
بعید به نظر می رسد دی بروین بتواند در بازی های دوستانه تیمش یا روند آماده سازی تیم ملی بلژیک حضور داشته باشد اما به احتمال فراوان می تواند برای تیم ملی کشورش در مسابقات یورو به میدان برود. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.