سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰

خوان لاپورتا: مسی خواهان ماندن در بارسلوناست

خوان لاپورتا: مسی خواهان ماندن در بارسلوناست

خوان لاپورتا، رئیس باشگاه بارسلونا پس از معارفه اریک گارسیا، در کنفرانس خبری حاضر شد و در مورد گارسیا، لیونل مسی و سایر مسائل بارسلونا صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی، خوان لاپورتا در این کنفرانس خبری گفت:

از اریک گارسیا بابت تلاش و علاقه ای که برای آمدن به بارسلونا نشان داد، ممنونم. این روز بسیار خاصی است. با شناختی که نسبت به شخصیت اریک گارسیا دارم، مطمئن هستم که روزی تاریخی خواهد بود. او جوان، بالغ و آماده است. ما یکی از بازیکنان لاماسیا را به خانه برگرداندیم، انگار که او هرگز بارسلونا را ترک نکرده است. سطح انتظارات بالاست و کاری که باید بکنیم این است که برنده شویم اما اریک گارسیا سبکی را به ما ارائه می دهد که آن را به خوبی می شناسد. الهام بخش تمام این ها یوهان کرویف بوده است. ما قراردادی بستیم که بسیار موفقیت آمیز خواهد بود. این که دوباره گارسیا را در بارسلونا داریم، باعث خوشحالی است.
لیونل مسی
ما در حال صحبت با لئو و مدیر برنامه اش هستیم و همه چیز خوب پیش می رود. امیدواریم که روند مذاکرات همین طور خوب پیش برود و ادامه داشته باشد. هنوز چیزی قطعی نشده است اما ما می دانیم که لئو می خواهد بماند. چیزی که در مورد لئو در حال رخ دادن است، ربطی به پول ندارد و مسئله مالی نیست، بلکه موضوع آینده و پروژه ورزشی است. او به پول اهمیتی نمی دهد بلکه می خواهد تیمی داشته باشیم که قادر به فتح لالیگا، لیگ قهرمانان و جام های دیگر باشد.
نقل و انتقالات
جدایی ها؟ تیم فنی باشگاه از ابتدا در حال کار بر روی این مسئله بوده است. خریدهای بیشتری برای تقویت تیم اصلی خواهیم داشت. هفته آینده اخبار بیشتری خواهیم داشت. بازیکنان دیگری به جز اریک نیز هستند که می خواهند برای بارسا بازی کنند.
رونالد کومان
این یکی از سوالاتی است که نمی توانم کامل و واضح به آن پاسخ دهم. در حال صحبت هستیم. من با او خیلی احساس راحتی می کنم. مجموعه ای از نکات وجود داشته است که من به دنبال توضیح و شفاف سازی در مورد آن ها بودم. نتیجه این مکالمات و صحبت ها ما را به سمت راه حلی مناسب خواهد برد. کومان بیشتر به ماندن در باشگاه نزدیک است، تا جدایی. صحبت های ما عالی پیش می رود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.