جمعه ۲۶ شهریور ۱۴۰۰

یواخیم لوو برای تیم ملی آلمان از تاکتیک های هانسی فلیک در بایرن مونیخ استفاده می کند

یواخیم لوو برای تیم ملی آلمان از تاکتیک های هانسی فلیک در بایرن مونیخ استفاده می کند

تیم ملی آلمان بیشتر از قبل به بایرن مونیخ شباهت خواهد داشت.

به گزارش ایران ورزشی، با توجه به شاهکارهای تاکتیکی که هانسی فلیک در بایرن مونیخ به نمایش گذاشت، عجیب نیست که تیم ملی آلمان با اکثریت بازیکنان مونیخی، یک الگوبرداری هوشمندانه از باواریایی ها داشته باشد. نشریه بیلد در گزارشی مدعی شده که مانشافت در یورو 2020، شباهت زیادی به بایرن مونیخِ هانسی فلیک خواهد داشت.

سهم بایرن مونیخ از ترکیب مانشافت برای یورو 2020، با 8 بازیکن بیشتر از همیشه است. یواخیم لوو می خواهد روی شیوه پرسینگ هانسی فلیک تکیه کند؛ این آن تاکتیکی بود که از همان تمرین نخست تیم ملی آلمان در کمپ زیفلد، مورد استفاده و اجرا قرار گرفت؛ تاکتیکی شامل پرس از بالا، بازپس گیری توپ و آغاز یک هجوم سریع روی دروازه حریف. مدت ها بود که لوو در مانشافت سبک مالکیت توپ اسپانیایی را اجرا می کرد. پس از افتضاح جام جهانی 2018، او تاکتیک خود را بر اساس مهاجمان سرعتی و استفاده بیشتر از ضد حملات ساخت. از قرار معلوم در یورو 2020، شاهد تلفیقی از سبک بازی مالکانه و پرسینگ هانسی فلیک خواهیم بود. انتظار می رود آلمانی ها در 2 بازی نخست شان مقابل مدعیان بزرگ جام (فرانسه و پرتغال) از تاکتیکی که در موردش صحبت کردیم استفاده کنند.
بیلد در ادامه گزارش خود آورده:

ترجیح آلمان طی این دو بازی بزرگ، این خواهد بود که حفظ توپ نکند و سعی بر تعیین ریتم و سرعت بازی داشته باشد؛ در همین حال برای ساخت موقعی گل، مانشافت یک پرس همه جانبه را انجام می دهد تا عملیات بازپس گیری توپ و تدارک حمله، هر چه زودتر انجام شود. همچنین با بازگشت توماس مولر، سبک بازی آلمان به جای تکیه صرف روی سرعت ورنر، گنابری و سانه، بیشتر به بایرن مونیخ شباهت خواهد داشت. نقش مولر در حملات آلمان، استفاده از فضاها و پخش توپ خواهد بود. در تمرینات مشاهده شده که سانه، گنابری و مولر همزمان و در کنار یک دیگر در ترکیب حضور داشته اند

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.