سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰

رونالد دی بوئر: رفتار خوان لاپورتا با کومان غیرحرفه ای بود

رونالد دی بوئر: رفتار خوان لاپورتا با کومان غیرحرفه ای بود

رونالد دی بوئر معقتد است که رفتار خوان لاپورتا، رئیس باشگاه بارسلونا با رونالد کومان در هفته های اخیر غیرحرفه ای بوده است.

به گزارش ایران ورزشی، دی بوئر در مصاحبه با مارکـا گفت:

کومان می دانست که در دوران سختی به بارسلونا رفته است. جدایی بازیکنانی مثل لوئیس سوارز روی رختکن تیم تأثیر گذاشت، مخصوصاً روی لیونل مسی، اما تیم با قهرمانی در کوپا دل ری خوب عمل کرد. حیف شد، چون آنها خیلی به فتح لالیگا هم نزدیک شده بودند اما در بازی های آخر نتوانستند رقابت کنند. برخی کومان را سرزنش می کنند و می گویند که او مسئول بوده اما کومان خود باوری را به بارسلونا برگرداند، چیزی که در این باشگاه گم شده بود. او باعث شد تا آنها ببینند که می توانند هر تیمی را شکست دهند، و مسی آمار خود را مجدداً بهبود بخشید. او خوب کار کرد.
درک نمی کنم که چه اتفاقی رخ می دهد. خوان لاپورتا شخصیت بزرگی است، اما عجیب بود که اینطور رفتار کرد. اینکه به یک مربی بگویید 15 روز بلاتکلیف صبر کند، به نظر من غیر حرفه ای و متکبرانه است. نمی دانم کومان به کارش ادامه خواهد داد یا نه، فکر می کنم این تنها گزینه موجود است. شرایط عجیبی است، و بهترین نوع انجام کارها نیست. امیدوارم که او بماند و همچنان خود را ثابت کند. او شایستگی اش را دارد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.