چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰

علی فیروزی: پیدا کردن جایگزین برای اهل‌ شاخه سخت است

علی فیروزی: پیدا کردن جایگزین برای اهل‌ شاخه سخت است

علی فیروزی صحبت هایی را در مورد نفت آّادان عنوان کرد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از ایسنا، مدیر تیم صنعت نفت آبادان با بیان اینکه امیدوارم در ادامه مسابقات آسیب دیدگی دیگر گریبان گیر تیم نشود، گفت:

هر سه بازیکنی که از لیست ما به دلیل پارگی رباط صلیبی خارج شدند، خوب و تاثیرگذار بودند که البته پیدا کردن جایگزین مطمئن مثل اهل شاخه در دفاع میانی خیلی سخت است.
علی فیروزی درباره آخرین وضعیت صنعت نفت آبادان در اردوی تهران، گفت:

شرایط تیم تاکنون خوب است و بازیکنان مان تمرینات خوبی را با برنامه ریزی کادرفنی انجام می دهند. همچنین تمام امکانات لازم در اختیار بازیکنان است تا بتوانند با شرایط بهتری تمرین کنند.
او با اشاره به بهتر شدن شرایط روحی روانی بازیکنان نفت، افزود:

امیدوارم در ادامه مسابقات مشکل گذشته یعنی آسیب دیدگی دیگر گریبان گیر تیم نشود. تا این جای کار سه بازیکن را به دلیل پارگی رباط صلیبی از دست داده ایم که شرایط تیم را سخت کرده است.
مدیر تیم صنعت نفت آبادان گفت:

وضعیت تیم در خط دفاعی باتوجه به مصدومیت اهل شاخه که از بازیکنان تاثرگذار ما بوده است نیاز به بهتر شدن دارد زیرا جایگزین او در بازی با استقلال تهران از زمین اخراج شد و طبیعتا او را هم در بازی آینده نداریم و کادرفنی باید در اردوی تهران، بازیکنی را برای این پست آماده کند و به نظر من این اردو فرصت خوبی است تا بتوانیم یک بازیکن جدید را آماده کنیم.
او  با بیان این که هر سه بازیکنی که از لیست ما به دلیل پارگی رباط صلیبی خارج شدند، خوب و تاثیرگذار بودند، عنوان کرد:

البته پیدا کردن جایگزین مطمئن مثل اهل شاخه در دفاع میانی خیلی سخت است. او و طیبی، ترکیب خوبی در خط دفاع تیم بودند و به خوبی همدیگر را درک می کردند. البته قطعا پورموسوی از یک جوانِ جسور و با انگیزه استفاده خواهد کرد.
فیروزی با اشاره به شرایط خوب این تیم در اردوی تهران و در شرایط آب و هوایی مناسب، گفت:

واقعا شرایط تمرین کردن در آب و هوای خوزستان سخت است و کارایی بازیکنان را پایین می آورد و همین نیز می تواند در روند کاری تیم تاثیر بگذارد که برگزاری اردو در تهران در این مقطع زمانی می تواند کمک شایانی به بهتر شدن وضعیت جسمی و روحی بازیکنان کند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.