پنج شنبه ۶ آذر ۱۳۹۹

چرا حضور قوچان‌نژاد در تبریز منتفی شد؟

درخواست 20 میلیاردی گوچی از تراکتور

درخواست 20 میلیاردی گوچی از تراکتور

باشگاه تراکتور حاضر بود رقمی تا 10 میلیارد تومان هم برای این بازیکن هزینه کند اما قوچان‌نژاد حقوق 550 هزار دلاری برای هر فصل (حدود 20 میلیارد) طلب کرد.

چرا حضور قوچان‌نژاد در تبریز منتفی شد؟

تراکتورسازی تبریز در حالی پا به لیگ برتر می‌گذارد که چراغ خاموش در نقل و انتقالات پیش رفته و خواسته‌های علیرضا منصوریان را نیز به صورت نسبی برآورده کرده اما در نهایت برای جذب مهمترین ستاره نقل و انتقالات ایران، بار دیگر ناکام مانده است. تراکتور باتوجه به اینکه کمبود شدیدی را در خط حمله احساس می‌کرد، به دنبال خرید رضا قوچان‌نژاد بود تا بمب نقل و انتقالات تابستانی را به نام خود ثبت کند. گوچی که بارها با پیشنهاد تیم‌های مختلف ایرانی مواجه بود، این بار برخلاف دفعات قبلی پای میز مذاکره هم نشست اما درخواست مالی او سبب شد تا بار دیگر پروژه حضورش در ایران به در بسته بخورد.

مذاکرات با ستاره سابق تیم ملی را باشگاه تراکتور پیش می‌برد و حاضر بود رقمی تا 10 میلیارد تومان هم برای این بازیکن هزینه کند اما قوچان‌نژاد سه مشکل داشت که تراکتور نمی‌توانست آنها را برطرف کند؛ اول امضای قرارداد دلاری، دوم گرفتن رضایت نامه از زووله هلند و سوم حقوق 550 هزار دلاری برای هر فصل (حدود 20 میلیارد). بنابراین تبریزی‌ها نتوانستند مهاجم سابق تیم‌های استاندارد لیژ، چارلتون و... را به خدمت بگیرند و حالا با امین اسدی و حمزاوی عکاشه کار را پیش خواهند برد. در این بین احتمال دارد پیمان بابایی هم از ماشین سازی به تراکتور منتقل شود تا علیرضا منصوریان با سه مهاجم به استقبال لیگ بیستم برود.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.