شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰

جوان تر که بودم رونالدو یک آی فون به من هدیه داد

آلوارو موراتا: برایم اهمیت ندارد چه اتفاقی در رئال مادرید می افتد

آلوارو موراتا: برایم اهمیت ندارد چه اتفاقی در رئال مادرید می افتد

مهاجم فعلی یوونتوس می گوید برایش مهم نیست چه اتفاقاتی در رئال مادرید می افتد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از مارکا، تیم ملی اسپانیا این روزها در اردوی آماده سازی مسابقات یورو به سر می برد و شاگردان لوئیز انریکه برای درخشش در یورو در حال انجام تمریناتی طاقت فرسا هستند. در میان این تمرینات مارکا گفتگویی با آلوارو موراتا، مهاجم تیم ملی اسپانیا انجام داده است و از او در مورد مسابقات پیش رو و همچنین آینده این بازیکن پرسیده است. صحبت های موراتا را در ادامه می خوانید:

پوشیدن شماره 7 تیم ملی
پوشیدن شماره 7 افتخار بزرگی برای من است و مسئولیت زیادی با خود به همراه دارد. در حالی بزرگ شدم که پوشیدن این پیراهن توسط مهاجمانی بزرگ را دیدم و در آرزوی پوشیدن این شماره پیراهن در تیم ملی بودم. این شماره انگیزه های زیادی به من می دهد.
درخشش در یورو
امیدوارم. تمام سال در کنار تیمم تلاش کردم و هدفم حضور در تیم ملی بود. خوشحالم که در تیم ملی هستم.
نقشش در یوونتوس
سال پیچیده ای بود. در نهایت و در تیم ملی فصلی که گذراندیم اهمیت ندارد. نکته مهم این است که عملکردتان از نظر مربی خوب بوده است و حالا باید تا سر حد مرگ برای پیروزی تلاش کنیم.
غیبت راموس
ناراحت کننده است که راموس برای حضور در مسابقات یورو آماده نبود یا لوئیز انریکه تصمیم گرفت که او را دعوت نکند. او را خیلی دوست داریم و به یاد تمام کسانی که در تیم ملی حضور ندارند خواهیم بود. با این وجود باید از کنار این اتفاق گذر کنیم و به جلو برویم.
انتقادات
اولین کسی که به او انتقاد می شود من هستم. سعی می کنم چیزهای مثبتی که روزنامه ها می نویسند را بخوانم و به جلو حرکت کنم. اینجا هیچ کس وجود ندارد که به خاطر شنیدن انتقاد بابت اشتباهی که کرده است عصبانی شود.
تیم فصل آینده
نمی دانم. در حال حاضر اینجا هستم. مدیر برنامه هایم کسی است که به این مسائل رسیدگی می کند. از هیچ چیز خبر ندارم و ممکن است مدیر برنامه هایم فردا زنگ بزند و بگوید باید در این تیم بازی کنی. در مادرید خانه دارم و همه چیز اینجا خوب است. در 6 یا 7 سال اخیر تنها در تابستان این شانس را داشته ام که استراحت کنم و خونسرد باشم. وقتی تیم آینده ام مشخص شود خونسردتر هم خواهم شد.
قهرمانی اتلتیکومادرید
اتلتیکو فصل خوبی داشت و همه تیم ها را سورپرایز کرد.
جدایی زیدان
احترام زیادی برای او قائلم. او رفتار خوبی با من داشت و هر وقت او را می دیدم با هم صحبت می کردیم. بهترین ها را برای او آرزو دارم. حقیقت این است که برایم اهمیت ندارد چه اتفاقی در رئال مادرید می افتد و شخصا امیدوارم اتفاقات خوبی برای زیدان بیافتد.
حضور آنچلوتی در رئال مادرید
حقیقت این است که برایم اهمیتی ندارد. او مربی خوبی است و تجربه زیادی دارد.
رابطه با کریستیانو رونالدو
رابطه ام با او همیشه خوب بوده است. حقیقت این است که وقتی در رئال بودیم فاصله سنی مان بیشتر به چشم می آمد. بچه تر بودم و صحبت زیادی با هم نمی کردیم. به خاطر دارم در تمرینات پیش فصل یک سال او به من یک آی فون داد و رفتار خوبی با من داشت. در آن زمان دوست داشتم با مهاجمی بازی کنم که انتظارات زیادی از من داشته باشد. این روزها راجع به همه چیز با هم حرف می زنیم. راجع به مسائلی که حتی تصورش را هم نمی کنید. او بسیار پخته است و نصیحت های خوبی می کند. در آخرین دیدار تیمی در مورد غذا و مواد مکمل صحبت کردیم و از ما پرسید رکورد زنده ماندن بدون غذا خوردن چقدر است. هیچ کس نمی دانست و از سوالش تعجب کردیم چون همه چیز را می داند. دوست دارد بخواند و یاد بگیرد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.