شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰

مخالفت مربی جدید رئال مادرید با پروژه سوپر لیگ مدیرعامل باشگاه

مخالفت مربی جدید رئال مادرید با پروژه سوپر لیگ مدیرعامل باشگاه

مربی جدید باشگاه رئال مادرید در گذشته به وضوح با پروژه سوپر لیگ که فلورنتینو پرز بنیان گذار آن است، مخالفت کرده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از مارکا، در ماجرای سوپر لیگ اروپا چندین مربی و بازیکن به وضوح از مخالفت خودش با این پروژه پرداه برداشتند. یکی از این افراد که در گفتگو با رسانه ها از مخالفتش با سوپر لیگ صبحت کرد، کارلو آنچلوتی بود که حالا به باشگاهی پیوسته است که مدیر عامل آن بنیان گذار پروژه سوپر لیگ بوده است. آنچلوتی در آوریل گفته بود:

اول فکر کردم دارند شوخی می کنند و این یک شوخی است. باید شوخی باشد چون اتفاق نخواهد افتاد. برگزاری سوپر لیگ غیر ممکن است. فوتبال یک ورزش و در وهله دوم یک سرمایه گذاری و یک تجارت است. باید هر دو وجه را در نظر گرفت. پروژه سوپر لیگ برای تمام فوتبال دوستان عجیب بود. مطمئن بودم این اتفاق نمی افتد. این دوازده باشگاه اشتباه کردند چرا که نظر بازیکنان، مربیان و هواداران را در نظر نگرفتند.
آنچلوتی در حال این صحبت ها را انجام داده است که حالا باید از فصل جدید به عنوان مربی روی نیمکت تیم رئال مادریدی بنشیند که هنوز به پروژه سوپر لیگ پایبند است و فلورنتینو پرز، مدیرعامل باشگاه به شدت روی مواضع خود پا فشاری می کند و حتی ممکن است این پافشاری منجر به محرومیت رئال از حضور در لیگ قهرمانان شود. باید منتظر ماند و دید مواضع کاملا متضاد مربی و مدیر عامل باشگاه در آینده نزدیک باعث ایجاد اختلاف نظر بین این دو می شود یا اتفاقی دیگر می افتد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.