پنج شنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱

بوکایو ساکا: گل ملی من مهمترین گل دوران بازیم بود

بوکایو ساکا: گل ملی من مهمترین گل دوران بازیم بود

مهاجم جوان باشگاه آرسنال می گوید گلی که در لباس تیم ملی انگلیس به ثمر رساند مهمترین گل دوران حرفه ای اش تا به امروز بوده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گل، تیم ملی انگلیس دیشب در جریان دیداری دوستانه مقابل اتریش صف آرایی کرد که این دیدار با تک گل بوکایو ساکا به سود سه شیرها به پایان رسید. این گل، اولین گل ملی مهاجم جوان باشگاه آرسنال بود و حال این فوتبالیست می گوید که مهمترین گل دوران حرفه ای خود تا کنون را به ثمر رسانده است. او در این باره گفت:

احتمالا مهم ترین لحظه دوران حرفه ای من تا کنون بود. بزرگترین اتفاق دعوت شدن به تیم ملی برای اولین بار بود و حالا هم که موفق شدم گلزنی کنم. حس خوبی داشت. رویایتان به عنوان یک کودک گلزنی برای تیم ملی کشورتان است. من از رده های سنی پایین در تیم ملی بازی کرده ام و حالا این جا هستم و توانستم برای تیم ملی بزرگسالان گلزنی کنم. حس خوبی دارم و امیدوارم بتوانم بارهای فراوان دیگری این حس را تجربه کنم. هر بازی فرصتی برای من است تا اعتماد به نفسم را بیشتر کنم و هماهنگی ام با هم تیمی هایم بیشتر شود. به همین خاطر این بازی قدمی دیگر در مسیری درست بود.
قرار گرفتن در لیست نهایی تیم ملی افتخار بزرگی است. از گرت ساوتگیت متشکرم و خوشحالم که این فرصت به من داده شده است تا در تورنمنتی معتبر نماینده کشورم باشم به همین خاطر انگیزه فراوانی دارم.
تیم ملی انگلیس در مسیر آماده سازی خود روز یکشنبه در دیداری دوستانه مقابل رومانی قرار خواهد گرفت. اولین بازی سه شیرها در یورو در تاریخ 13 ژوئن است و این تیم در ومبلی مقابل کرواسی قرار خواهد گرفت و سپس مقابل اسکاتلند و چک قرار می گیرد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.