جمعه ۲۶ شهریور ۱۴۰۰

اسکوچیچ اهل جنجال نیست

حسن روشن: به موفقیت تیم ملی خوشبین هستم

حسن روشن: به موفقیت تیم ملی خوشبین هستم

حسن روشن به موفقیت تیم ملی در مسابقات انتخابی جام جهانی خوشبین است

به گزارش ایران ورزشی، حسن روشن در خصوص دیدار امروز ایران و هنگ کنگ در چارچوب انتخابی جام جهانی به ایرنا گفت:

مسلم است که تیم ما از هنگ کنگ بهتر است و شانس ما برای پیروزی در این بازی بسیار زیاد است. منتها غیر از بازی با هنگ کنگ، دیدار با بحرین و عراق بسیار مهم است.
روشن ادامه داد:

واقعیت این است که به موفقیت تیم ملی در مسابقات بحرین بسیار خوشبین هستم. ما تیم پرقدرتی داریم و بازیکنانی داریم که هر کدام می توانند به تنهایی نتیجه یک بازی بزرگ را رقم بزنند، به خاطر همین خیلی به موفقیت تیم ملی امید دارم.
پیشکسوت فوتبال ایران افزود:

یکی از دلایلی که باعث می شود به نتیجه گیری تیم ملی امید داشته باشم عدم برگزاری بازی دوستانه است. من فکر می‌کنم همین مسئله باعث می شود که بازیکنان برای دیدار رسمی حریص تر باشند و با انگیزه کامل به زمین بروند.
روشن در خصوص دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی هم گفت:

چیزی که در اسکوچیچ به نظرم خوب آمد این است که اهل جنجال نیست و بر خلاف کیروش سر و صدا کردن را دوست ندارد. همین باعث می شود تا چنین روحیه ای در تیم ملی هم حفظ شود و بازیکنان درگیر مسائل حاشیه ای نشوند.
روشن در خصوص شرایط خط حمله تیم ملی گفت:

مسلما یکی از بهترین خطوط حمله تاریخ فوتبال ایران را تیم ملی در حال حاضر دارد. بازیکنانی در خط حمله بازی می کند که هر کدام در تیم های باشگاهی خود بی نظیر هستند. هم لژیونرها و هم بازیکنان داخلی که در خط حمله به تیم ملی دعوت شدند کاملاً تاثیرگذار هستند.
پیشکسوت فوتبال ایران در پایان در پاسخ به این سوال که به نظرش تیم ملی چقدر شانس برای صعود به مرحله نهایی انتخابی جام جهانی دارد؟ تاکید کرد:

ما شانس بسیار بالایی برای صعود داریم، درست است که الان در رده سوم جدول هستیم اما کاملاً شرایط این را داریم که هر چهار مسابقه آینده را ببریم و با اقتدار به مرحله بعد صعود کنیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.