چهارشنبه ۶ مهر ۱۴۰۱

او می توانست مالدینی جدید میلان شود

ابراهیموویچ: دوناروما بهترین دروازه بان دنیاست

ابراهیموویچ: دوناروما بهترین دروازه بان دنیاست

خیلی ها پادشاه هستند اما فقط یک خدا وجود دارد و من آن خدا هستم؛ زلاتان ابراهیموویچ هنوز هم به غرور خود افتخار می کند

به گزارش ایران ورزشی؛زلاتان ابراهیموویچ، ستاره سوئدی میلان که به دنبال مصدومیت در اواخر فصل 21-2020 مسابقات یورو 2020 را از دست داد، مصاحبه ای با گاتزتا دلو اسپورت انجام داده و در خصوص آینده جانلوییجی دوناروما و هدفش برای کسب اسکودتو صحبت کرد:

آیا از جدایی دوناروما ناراحتم؟ خیلی. از من پرسیده اید که بازیکنان فوتبال خیلی پول در می آورند اما از شما سوالی دارم. ارزش دوناروما چه قدر است؟ او در میلان رشد کرد و می توانست بیست سال دروازه بان میلان باشد، البته شاید بیست سال نه چون او ایبرا نیست. با این حال دوناروما بهترین دروازه بان دنیاست. او می توانست مثل پائولو مالدینی، رهبر و نماد میلان شود. ارزش مالدینی چه قدر است؟ نمی توان آن را سنجید. توصیه من به دوناروما این بود که تا پایان در میلان بماند.
زلاتان در خصوص انتقال احتمالی اولیویه ژیرو به میلان هم صحبت کرد:

هر چه قدر بازیکنان سطح بالا به میلان بیایند، بهتر است. ژیرو تجربه زیادی دارد و ما بازیکنان زیادی در تیم نداریم که جام های زیادی برده باشند. از آمدن ژیرو استقبال می کنم. این تیم برای کسانی که می خواهند بهتر شوند و یاد بگیرند، محیط بسیار سالمی است. من خودخواه هستم؟ این را دوست دارم. خیلی ها شاه هستند اما فقط یک خدا وجود دارد و من خدا هستم. 
ابراهیموویچ درباره هدف سال آینده میلان گفت:

بسیاری از تیم ها به دنبال پاندمی کرونا، از نظر مالی سختی های زیادی می کشند اما میلان و آتالانتا از حیث ثبات مالی در ایتالیا بهترین بوده اند. سپس می بینیم که در زمین چه اتفاقی خواهد افتاد. فصل جدیدی در میلان آغاز شده است. باید با آتالانتا، اینتر، یوونتوس، ناپولی و بقیه جنگیم. دوباره با هم تیمی هایم برای کسب اسکودتو تلاش خواهیم کرد. بازگشت مورینیو و الگری به سری آ؟ مورینیو به باشگاهی آمده که مدعی قهرمانی نیست اما حضور مورینیو، لیگ را جذاب خواهد کرد چون او شخصیت قدرتمندی دارد. الگری؟ از بازگشت او خوشحالم. وقتی الگری سرمربی من در میلان بود تازه در ابتدای راه بود و سپس یک برنده شد. شاید بهتر بود او برای کامل کردن خودش به خارج از ایتالیا می رفت اما هر کس راه خودش را انتخاب می کند.  

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.