شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰

با کالدرون مذاکره کنیم تا فرصت بگیریم

مجید صدری: تلاش می کنیم رادوشوویچ برگردد

مجید صدری: تلاش می کنیم رادوشوویچ برگردد

رییس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس می گوید تلاش ما این است که پرداخت را به موقع انجام دهیم، با رادو هم در حال مذاکره هستیم تا در خدمت او باشیم.

به گزارش ایران ورزشی، مجید صدری رییس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس درباره بدهی ۵۸۰ هزار دلاری این باشگاه به کالدرون و چند پرونده دیگر اظهار داشت:

بحث کالدرون و دیگر بازیکنان خارجی ارثی است که به ما رسیده است. با توجه به اینکه ما می‌خواهیم مشکلات باشگاه برطرف شود، در حال تلاش هستیم تا این پرونده‌ها را حل کنیم. در زمان ما اولین پرونده بودیمیر بود که مجبور شدیم پول او را پرداخت کنیم. به نظرم دوستان قبلی باید تلاش می‌کردند تا این اتفاقات رخ ندهد، ما هم قطعاً از طریق مراجع قانونی پیگیری می‌کنیم تا حق باشگاه را بگیریم.
وی در مورد اینکه آیا منابع مالی برای پرداخت مطالبات کالدرون فراهم شده است یا خیر؟ گفت:

ما تلاش می‌کنیم تا ببینیم می‌توانیم با خود کالدرون مذاکره کنیم و فرصتی بگیریم.
رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در واکنش به این پرسش که برای پرداخت مطالبات کالدرون چقدر زمان دارید، گفت:

فکر می‌کنم یک یا دو ماه فرصت داریم و سعی می‌کنیم تا در این مدت به نتیجه‌ برسیم. البته قول می‌دهیم تا دیگر چنین داستانی تکرار نشود و شاهد چنین مواردی در باشگاه نباشیم.
صدری در مورد آخرین وضعیت رادوشوویچ و اینکه گفته می‌شود این بازیکن نیز قصد دارد قرارداد خود را فسخ کند، عنوان کرد:

با وجود فشار‌هایی که به باشگاه برای بستن پرونده‌های سال‌های قبل آمده، تلاش ما این بود که پرداخت‌های بازیکنان به موقع انجام شود. مجبور بودیم منابعی را به این موضوع اختصاص دهیم، به همین دلیل شاید زمان پرداختی‌ها عقب و جلو شده باشد. تلاش ما این است که پرداخت را به موقع انجام دهیم، با رادو هم در حال مذاکره هستیم تا در خدمت او باشیم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.