جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰

علاقه جدی اینتر به امرسون رویال تا رقم درخواستی چلسی برای امرسون پالمیری

علاقه جدی اینتر به امرسون رویال تا رقم درخواستی چلسی برای امرسون پالمیری

امرسون پالمیری، مدافع چپ ایتالیایی چلسی می خواهد به ایتالیا باز گردد و اینتر ممکن است مقصد وی باشد.

به گزارش ایران ورزرشی و به نقل از گاتزتا، اینتر در سمت چپ خود قرار است تغییراتی داشته باشد. جدایی اشلی یانگ قطعی است و ماندن ایوان پریشیچ که فقط یک فصل دیگر با نراتزوری قرارداد دارد نیز حتمی به نظر نمی رسد. اینتر در حال حاضر به تمدید قرارداد با وینگر کروات خود فکر نمی کند بنابراین او در تابستان احتمالا جدا می شود. پریشیچ می تواند به بوندسلیگا بازگردد؛ لیگی که در آن سابقه بازی برای وولفسبورگ، دورتموند و بایرن مونیخ را دارد.

اینتر، امرسون پالمیری را برای سمت چپ خود هدف قرار داده و از طریق یک واسطه با چلسی در تماس بوده است. آبی های لندن قیمت مدافع 26 ساله خود را 20 میلیون یورو اعلام کرده اند اما این قیمت می تواند کاهش پیدا کند زیرا از قرارداد پالمیری فقط یک فصل دیگر باقی مانده و او قصد بازگشت به ایتالیا را دارد. اینتر احتمالا پس از فروختن اشرف حکیمی برای مدافع ایتالیایی اقدام می کند. حکیمی با پاری سن ژرمن به توافق شخصی رسیده اما علاقه چلسی و حتی تاتنهام (در صورت آمدن کونته) نیز به وینگ بک مراکشی وجود دارد.

علاقه جدی اینتر به امرسون رویال
اینتر برای جانشینی حکیمی به طور جدی به امرسون رویال، مدافع راست برزیلی که اخیرا به بارسلونا ملحق شده علاقه دارد. مدیران اینتر روز گذشته با سیمونه اینزاگی، سرمربی جدید خود جلسه داشتند که در آن در مورد این بازیکن 22 ساله نیز صحبت کرده اند. شانس خریداری شدن الساندرو فلورنزی رو به کاهش است در نتیجه اکنون امرسون انتخاب اول نراتزوری در صورت جدایی حکیمی محسوب می شود. گفته می شود بلوگرانا حاضر است با 25 میلیون یورو او را به فروش برساند.

همچنین یکی از سیاست های اتخاذ شده توسط اینتر، کم کردن میزان دستمزدهاست که این موضوع می تواند روی آینده کریستین اریکسن که دستمزد 7.5 میلیون یورویی در هر فصل دارد تاثیر داشته باشد. ممکن است یکی از تیم هایی انگلیسی برای جذب هافبک دانمارکی اقدام کند؛ به ویژه اگر او در یورو 2020 درخشان ظاهر شود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.