جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰

یاشوا کیمیش: یورو؟ پتانسیل رقابت برای کسب جام را داریم

یاشوا کیمیش: یورو؟ پتانسیل رقابت برای کسب جام را داریم

یوسوا کیمیش معتقد است که در اوج قرار ندارد و هنوز هم می تواند پیشرفت کند.

به گزارش ایران ورزشی، یوسوا کیمیش در این مصاحبه در مورد این که مدعی قهرمانی یورو هستند یا خیر، گفت:

گفتنش سخت است. فکر می کنم همگی موافق هستیم که ما پتانسیل رقابت برای کسب جام را داریم. در سال های اخیر، همیشه قادر به نمایش این پتانسیل و ظرفیت خود در زمین نبوده ایم. پتانسیل تیم به تنهایی یک تئوری است. ما در سال 2018 نیز پتانسیل بالایی داشتیم. در نهایت، مهم این است که ما به عنوان یک تیم حتی از اینی که هستیم نیز بیشتر به هم نزدیک شویم و سپس همه چیز ممکن است. من کاملاً خوش بین هستم.
خاوی مارتینز تو را بهترین شماره 6 جهان می داند؟

شنیدن چنین چیزی خوب است و انگیزه ای است برای اثبات این که هر کسی چیزی مانند این را بگوید، اشتباه نکرده است.
به نظر خودت در اوج هستی یا خیر؟

فکر می کنم که هنوز هم می توانم چند قدم دیگر در مسیر پیشرفتم بردارم. من بی صبرانه منتظر سرمربی جدید بایرن مونیخ هستم چون همیشه از یک مربی جدید، چیزهای جدیدی می توان یاد گرفت. من هنوز به حد کامل توانایی های خود نرسیده ام. هنوز خیلی چیزها برای من ممکن است.
به نظرت می توانی بهترین بازیکن جهان شوی؟

من از آن دسته فوتبالیست هایی نیستم که وارد زمین بشود و بگوید «این هدف بزرگ من است». برای من، هدف اصلی موفقیت تیمی است. ما برنامه های بزرگی داریم، به خصوص در تیم ملی. من سال پیش توانستم با بایرن مونیخ فاتح لیگ قهرمانان شوم اما با تیم ملی به جز جام کنفدراسیون ها، فاتح هیچ جام مهم دیگری نشده ام و اکنون این هدف واقعاً بزرگی است.
رسیدن تیم ملی زیر 21 سال آلمان به فینال یورو زیر 21 سال؟

حقیقتش من فقط بازی نیمه نهایی مقابل هلند را تماشا کردم. در کل، تیم زیر 21 سال ما در طول سال های اخیر، همیشه عملکرد خوبی در یورو داشته است. ما نیز به شدت خوشحال هستیم. ما برای بچه ها آرزوی موفقیت می کنیم و امیدواریم که فاتح این جام شوند و در چند سال آینده، بعضی از آن ها به جمع ما در تیم ملی بزرگسالان بپیوندند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.