شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰

مت دوهرتی: مسئولیت بخشی از دلیل اخراج مورینیو گردن بازیکنان تاتنهام بود

مت دوهرتی: مسئولیت بخشی از دلیل اخراج مورینیو گردن بازیکنان تاتنهام بود

مدافع تاتنهام می گوید بازیکنان این تیم باید بخشی از مسئولیت اخراج ژوزه مورینیو از باشگاه لندنی را بر عهده بگیرند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اسکای، باشگاه تاتنهام تنها 17 ماه بعد از انتخاب ژوزه مورینیو به عنوان سرمربی خود، آقای خاص را در ماه آوریل اخراج کرد. حال مت دوهرتی، مدافع این باشگاه می گوید که او و هم تیمی هایش باید بخشی از مسئولیت اخراج شدن ژوزه مورینیو را برگردن بگیرند. او در این باره گفت:

او تنها 17 ماه اینجا بود. اگر سه یا چهار سال در باشگاه مانده بود، بحث فرق می کرد اما نتوانستیم نتایج لازم برای ماندن او در باشگاه را بگیریم. در این شرایط همیشه مربی است که کارش را از دست می دهد اما ما هستیم که به عنوان بازیکن به زمین مسابقه می رویم و نتوانستیم نتایج خوبی بگیریم. این موضوع ناراحت کننده است زیرا ژوزه یکی از بهترین مربیان تاریخ است.
دوهرتی این روزها در اردوی تیم ملی ایرلند به سر می برد و تا قبل از ابتلا به کرونا، یکی از بازیکنان ثابت تیم مورینیو بود و بعد از آن تبدیل به یک نیمکت نشین شد اما این مدافع می گوید مشکلی با رفتار مربی خود نداشته است:

با وجود شرایطی که پیش آمد باز هم کم بازی نکردم و 26 یا 27 بازی در ترکیب تیم به میدان رفتم. در طول یک فصل این عدد اصلا کم نیست به همین خاطر ناراحت نیستم. رابطه خوبی با ژوزه داشتم. او همسایه ام بود و ارتباط خوبی بین ما برقرار بود. او مرد بزرگی است اما متاسفانه این مسائل در دنیای فوتبال پیش می آید. او ژوزه مورینیو است یکی از بهترین مربیان دنیا و فقط می توانم از او تعریف کنم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.