جمعه ۲۶ شهریور ۱۴۰۰

البته که از آمدن ام باپه به رئال مادرید استقبال می کنم

کریم بنزما: خوشحال ترین مرد دنیا هستم

کریم بنزما: خوشحال ترین مرد دنیا هستم

کریم بنزما از بازگشت کارلو آنچلوتی به رئال مادرید استقبال کرد و زیدان را مثل برادر بزرگ ترش دانست

به گزارش ایران ورزشی؛کریم بنزما، مهاجم 33 ساله رئال مادرید و تیم ملی فرانسه که این روزها بسیار آماده است، انتظار شروع یورو 2020 را می کشد. بنزما در مصاحبه با مارکا، در خصوص مسائل مختلفی چون بازگشت آنچلوتی، خروج زیدان و امکان انتقال ام باپه به رئال مادرید گفت:

رویارویی با رونالدو و په په خاص خواهد بود
غیبت سرخیو راموس در یورو؟ وقتی این خبر را شنیدم، به این فکر کردم که سرخیو کاپیتان و دوست ماست. بابت غیبت او ناراحت شدم چون این به انتخاب خودش نبود. حضور کارلو آنچلوتی در رئال مادرید؟ خبر خوبی است. ما بازیکنان و هواداران، همه او را می شناسیم. آنچلوتی مربی بزرگی است و فلسفه فوتبالش را می پسندم. نحوه مدیریت و رهبری او نیز بسیار خوب است. آنچلوتی همیشه می خواهد برنده تمام جام ها شود. گروه فرانسه در یورو؟ همه رقبا سخت هستند. رویارویی با پرتغال به خاطر روبرو شدن با په په و کریستیانو رونالدو برای من خاص خواهد بود. انتقال آلابا؟ او بازیکن بسیار خوبی است که هشت یا نه سال در بایرن مونیخ بازی کرده و توانسته جام های زیادی ببرد. حضور آلابا در رئال مادرید، تیم ما را به خوبی تقویت می کند. ام باپه؟ کیلیان بازیکنی جوان با کیفیتی بسیار بالاست. او پسر خوبی است و از آمدنش به رئال مادرید استقبال می کنیم. با این حال ام باپه به پاری سن ژرمن قرارداد دارد و باید ببینیم او چه تصمیمی می گیرد. هر تیمی در دنیا دوست دارد ام باپه را داشته باشد اما الان تمرکز ما روی یورو است.
از بازگشت به تیم ملی فرانسه مفتخرم
همیشه از رئال مادرید ممنونم چون وقتی عملا بچه بودم، در 21 سالگی به من اعتماد کردند و حالا سرشار از تجربه هستم. جام های زیادی با رئال مادرید بردم و خوشحالم که در این باشگاه هستم. هر جامی که با رئال مادرید می برم، مثل یک رویاست. همیشه می گویم رئال مادرید بهترین باشگاه دنیاست. بازیکنان می آیند و می روند اما این باشگاه همیشه رئال مادرید و بهترین باشگاه جهان می ماند. جدایی زیدان برای همه ما یک سورپرایز بود. زیدان برای من مثل یک برادر بزرگ تر است چون او را مدت هاست که می شناسم. زیدان در داخل و خارج زمین، کمک های زیادی به من کرده است. حس می کنم خوشحال ترین مرد دنیا هستم. خانواده ام و فوتبال، باعث می شوند من خوشحال ترین باشم. در مادرید خیلی خوشحالم و از بازگشت به تیم ملی فرانسه هم مفتخرم. برای شروع یورو، اشتیاق زیادی دارم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.