پنج شنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱

یواخیم لوو: از نظر سیستم بازی انعطاف پذیر هستیم

یواخیم لوو: از نظر سیستم بازی انعطاف پذیر هستیم

یواخیم لوو اعلام کرد که احتمالاً لئون گورتسکا به بازی اول آلمان در یورو مقابل فرانسه، نمی رسد.

 به گزارش ایران ورزشی،یواخیم لوو، سرمربی تیم ملی آلمان در کنفرانس خبری پیش از بازی دوستانه این تیم مقابل لتونی حاضر شد و در مورد بازیکنان تیم ملی آلمان و سیستم بازی این تیم صحبت کرد. یواخیم لوو در این کنفرانس خبری در مورد رسیدن نویر به رکورد صد بازی ملی در بازی فردا، گفت:

مانوئل نویر فردا به میدان می رود و صدمین بازی ملی اش را انجام خواهد داد. این رقم بسیار بسیار خاصی است. تونی کروس؟ او بدون هیچ مشکلی، بیماری کرونا را پشت سر گذاشت. در بازی ما، کروس یک شخصیت اصلی است. گینتر؟ او مدت زیادی است که در تیم ملی حضور دارد و به شدت قابل اعتماد است. گینتر وظایفی که به او سپرده می شود را کامل انجام می دهد. او بازیکنی نیست که توجه بقیه را به خود جلب کند اما حضورش در ساختار تیم مهم است. اما باید در زمین مشارکت بیشتری داشته باشد و بیشتر دیده شود. باید روی این موضوع کار کند.
لئون گورتسکا و یوسوا کیمیش؟

لئون گورتسکا در هیچ یک از تمرینات تیمی به صورت کامل حضور نداشته است. او چند روز دیگر و شاید حتی یک هفته دیگر برای برگشت به تمرینات تیمی، زمان نیاز دارد. او احتمالاً برای نخستین بازی ما در یورو مقابل فرانسه، در دسترس نخواهد بود و باید تلاش کند تا در طول تورنمنت به ترکیب تیم برگردد. کیمیش در سمت راست نیز می تواند بازی کند و این یک گزینه قابل تصور است.
سیستم بازی؟

من در نظر دارم که برای بازی فردا چندین تغییر ایجاد کنم. ترکیب تیم برای بازی مقابل فرانسه، تا هفته دیگر مشخص نخواهد شد. از نظر سیستم بازی، ما انعطاف پذیر هستیم. فرقی نمی کند که با سه مدافع بازی کنیم یا چهار مدافع، باید به خوبی فضاها را پوشش دهیم. این به این بستگی دارد که ما با چه شدتی دفاع و پرس کنیم. باید برای همه چیز آماده باشیم. اگر فکر می کنید که سیستم سه دفاعه تدافعی تر است، اشتباه می کنید. مدافعان باید دائماً به خط میانی بروند. این مهم است که ما چگونه سیستم را تفسیر کنیم. برای من سیستم چهار دفاعه، تدافعی تر است.
  فرانسه رقیبی است که گزینه های زیادی در خط حمله خود دارد. هنوز کاملاً مشخص نیست که ما ریز به ریز چگونه بازی خواهیم کرد. قبل از هر چیزی، ما باید آن ها را از دروازه مان دور نگه داریم. پرتغال که بازی مقابل آن ها بازی دوم ماست، رقیبی کاملاً متفاوت است. قطعاً ما نمی توانیم مقابل لتونی همان گونه که مقابل فرانسه بازی خواهیم کرد، بازی کنیم. لتونی خیلی تدافعی تر بازی می کند و ما مالکیت توپ را در اختیار خواهیم داشت. اما جدای از این که چه تیمی رقیب ماست، همه باید در کارهای دفاعی مشارکت کنند و ما باید نسبت به بازی با دانمارک، با جنگندگی بیشتری بازی کنیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.