پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱

انتظار 4 بازیکن نراتزوری در مورد تصمیم اینزاگی و قطعی شدن جذب الکس کورداز

انتظار 4 بازیکن نراتزوری در مورد تصمیم اینزاگی و قطعی شدن جذب الکس کورداز

سیمونه اینزاگی، سرمربی ایتالیایی اینتر قرار است نظر نهایی خود در مورد تمدید یا عدم تمدید قرارداد 4 بازیکن نراتزوری را اعلام کند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از جانلوکا دی مارتزیو، الکس کورداز، دروازه بان ایتالیایی و 38 ساله کروتونه امروز راهی شهر میلان می شود تا فردا با اینتر قرارداد امضا کند. از آنجا که کورداز محصول آکادمی های اینتر است، بنابراین وارد شدن نامش به لیست اروپایی فصل بعد مفید خواهد بود (هر تیم حداقل باید 4 بازیکن از آکادمی خود در لیست اروپایی داشته باشد). باید دید کورداز قرار است نقش دروازه بان سوم (جانشین دنیله پادلی که به اودینزه پیوسته) را داشته باشد یا اینکه دروازه بان دوم نراتزوری لقب می گیرد.
دی مارتزیو همچنین گفت سیمونه اینزاگی، سرمربی جدید اینتر قصد دارد 4 بازیکنی که قراردادشان در 30 ژوئن (کمتر از 30 روز دیگر) به پایان می رسد را ارزیابی کند تا ببیند آیا آنها می توانند بخشی از ترکیب تیم باشند یا نه. این 4 بازیکن که در انتظار تماس اینزاگی هستند، دنیلو دی آمبروزیو، الکساندر کولاروف، آندره آ رانوکیا و اشلی یانگ نام دارند. نراتزوری از این بازیکنان خواسته تا قبل از آغاز مذاکره با باشگاه های دیگر کمی صبر کنند تا ارزیابی های اینزاگی انجام شود. اگر سرمربی ایتالیایی بازیکنی که برای پروژه اش مفید باشد را تایید کند، آنگاه اینتر به آن بازیکن پیشنهاد تمدید قرارداد ارائه خواهد کرد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.