سه شنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۱

والورده: بازی مقابل لیورپول انگار واقعی نبود

والورده: بازی مقابل لیورپول انگار واقعی نبود

مربی سابق بارسلونا می گوید اگر پیشنهاد جذابی به او برسد شاید به دوران فوتبال برگردد.

به گزارش اایران ورزشی و به نقل از گاردین، 17 ماه از زمان برکناری ارنستو والورده، مربی سابق بارسلونا می گذرد و این مربی در این ماه ها در سکوت خبری کامل به سر برده است. او چند روز پیش نمایشگاه عکسی از عکاسی های خود برگزار کرد. تمامی عکس های او سیاه و سفید و با موضوعیت فوتبال است. گاردین به همین بهانه گفتگویی با این مربی انجام داده است. صحبت های او را در ادامه می خوانید:
ایده برگزاری نمایشگاه
ایده این نمایشگاه تغییر تمرکز از روی بازیکنان به روی هواداران بود. در این مورد می توانستم هزاران قصه بگویم. هواداران افرادی هستند که متعصبانه با فوتبال زندگی می کنند. هواداران برای تماشای مسابقه به ورزشگاه نمی روند، می روند تا بخشی از این رویداد باشند. زاویه دید را عوض کردم چون نمی خواستم بین خودمان و آنها فاصله بیاندازیم. آنها هم جزئی از این ورزش هستند. سوژه عکس ها هواداران هستند نه ما فوتبالیست ها.
هدایت مسی و نیمار
وقتی با مسی یا نیمار سفر می کردیم مثل گروه بیتلز بودیم. همه می خواستند با ما عکس بگیرند.
شکست مقابل لیورپول
انگار واقعی نبود. در چند صحنه بی ثبات بودیم و در ورزشگاهی مثل آنفیلد نباید چنین اشتباهاتی مرتکب شوید.
قهرمانی بارسلونا
قهرمانی هایم با بارسلونا در لیگ برایم خیلی باارزش است. شاید برخی فکر کنند این قهرمانی ها کافی نیست و من نمی توانم نظرشان را عوض کنم.
بازگشت به فوتبال
اگر پیشنهادی وسوسه کننده به من برسد چرا که نه؟ چندین پیشنهاد به دستم رسید که رد کردم. ایده مربیگری در خارج از اسپانیا برایم جذاب است. شاید به انگلیس بیایم. در انگلیس به فوتبال احترام زیادی می گذارند.  

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.