دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰

حسن روشن: بازیکنان نباید اسیر حاشیه سازی بحرینی ها شوند

حسن روشن: بازیکنان نباید اسیر حاشیه سازی بحرینی ها شوند

پیشکسوت فوتبال کشورمان تاکید دارد فوتبال ما بارها نشان داده است که در روزهای سخت می تواند کارهای بزرگی انجام دهد

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، حسن روشن پیشکسوت فوتبال گفت:

پیش از آغاز مسابقات پیام تصویری از کانون مربیان را برای بازیکنان ارسال کردم و برای آنها آروزی موفقیت در مسابقات پیش رو را کردم. واقعیت این است که تیم ملی از نظر مهره و بازیکن در بهترین شرایط ممکن قرار دارد. حضور لژیونرهای آماده و بهترین هایی که از لیگ برتر برای حضور در تیم ملی انتخاب شده اند. به موفقیت تیم ملی در مسابقات بسیار خوشبین هستم. ما تیمی پرقدرتی و بازیکنانی داریم که هر کدام می توانند به تنهایی نتیجه یک بازی بزرگ را رقم بزنند؛ به خاطر همین خیلی به موفقیت تیم ملی امید دارم.
روشن در ادامه اضافه کرد:

متاسفانه شرایط برای برگزاری بازی های دوستانه و تدارکاتی فراهم نبود و این مساله کار را برای ما سخت کرد. به هرحال شرایط کار سخت است، اما غیرممکن نیست. با وجود تمام این حرف ها من معتقدم بچه های ما این توانایی را دارند که بحرین و عراق را شکست دهند.
پیشکسوت فوتبال در ادامه در خصوص بازی حساس امشب برابر بحرین گفت:

مسلما این تیم ملی یکی از بهترین خطوط حمله تاریخ فوتبال ایران را در اختیار دارد. بازیکنانی در خط حمله بازی می کنند که هر کدام در تیم های باشگاهی خود بی نظیر هستند. هم لژیونرها و هم بازیکنان داخلی که در خط حمله به تیم ملی دعوت شدند کاملا موثرند. به نظرم اگر امشب اسکوچیچ به جای دو مهاجم از سه مهاجم استفاده کند، مطمئنا بهتر نتیجه خواهیم گرفت؛ چرا که ما به این برد نیاز داریم و پیروزی برابر بحرین ما را 12 امتیازی می کند.
گلزن ایران در جام جهانی ١٩٧٨ اضافه کرد:

مهمترین بازی ما امشب است. بچه ها نباید اسیر حاشیه سازی بحرینی ها شوند. مهم این است که ما گل نخوریم. چرا که اگر این اتفاق بیفتد بحرینی ها با همان ضد فوتبال معروف خود اقدام به حاشیه سازی و وقت‌کشی می‌کنند و اعصاب بازیکنان ما را به هم می ریزند. به اعتقاد من ما باید گل اول را بزنیم و وقتی بحرینی ها برای جبران جلو کشیدند، روی ضد حملات دوباره دروازه این تیم را باز کنیم. فوتبال ما بارها نشان داده است که در روزهای سخت می تواند کارهای بزرگی انجام دهد.
پیشکسوت فوتبال در پایان با اشاره به آرامشی که در تیم ملی حاکم است، گفت:

در چند سال گذشته تیم ملی آرامش نداشت، اما بنظرم دراگان اسکوچیچ اهل جنجال نیست و همین باعث می شود تا چنین روحیه ای در تیم ملی هم حفظ شود و بازیکنان درگیر مسائل حاشیه ای نشوند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.