سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰

گواردیولا: بازگشت به بارسلونا؟ با منچسترسیتی قرارداد دارم

گواردیولا: بازگشت به بارسلونا؟ با منچسترسیتی قرارداد دارم

پپ گواردیولا مثل دفعات گذشته بار دیگر بازگشت به بارسلونا را رد کرد

به گزارش ایران ورزشی؛پپ گواردیولا تاکید کرد در منچسترسیتی خوشحال است و به مدت دو فصل دیگر با این تیم قرارداد دارد. به این ترتیب، بار دیگر شایعات بازگشت گواردیولا به بارسلونا منتفی شد. پپ گواردیولا در مصاحبه با کادناسر در خصوص آینده خودش و بارسلونا گفت:

اریک گارسیا و آگوئرو دو خرید عالی و موفق برای بارسلونا خواهند بود. آگوئرو یک گلزن است و به کومان هم گفته ام که اریک، یک خرید فوق العاده است. اریک گارسیا بسیار باهوش و مثل یک جواهر است. او می تواند یکی از کاپیتان های دهه آینده بارسلونا باشد.
او در خصوص آینده رونالد کومان و بارسلونا افزود:

من دوست رونالد کومان هستم. وقتی مربیان می بازند، ضعیف هستند و وقتی می برند، قوی. من در سه باشگاه مختلف کار کرده ام اما جو و فشار آن ها با بارسلونا و رئال مادرید قابل مقایسه نیست. در بارسلونا، کنترل همه چیز سخت تر است. کومان یک سرمربی ایده آل برای فصل آینده بارسلوناست. او شایسته این است تا یک فصل دیگر روی نیمکت بارسلونا بنشیند. هواداران به استادیوم ها خواهند آمد و البته سال های دوم همیشه بهتر هستند. آینده من و بازگشت به بارسلونا؟ دو سال دیگر با منچسترسیتی قرارداد دارم و این جا خیلی خوشحال هستم.
گواردیولا درباره انتصاب آنچلوتی به عنوان سرمربی رئال مادرید گفت:

رابطه بسیار خوبی با کارلو آنچلوتی دارم و او یک سرمربی استثنایی است. جدا از مباحث تاکتیکی که آنچلوتی در آن بسیار هوشمند است، مدیریت انسانی او فوق العاده است. خوشحالم که آنچلوتی سرمربی رئال مادرید شده است.  

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.