جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰

هری کین: هنوز بابت شکست مقابل کرواسی در جام جهانی ناراحت هستیم

هری کین: هنوز بابت شکست مقابل کرواسی در جام جهانی ناراحت هستیم

مهاجم تیم ملی انگلیس معتقد است سه شیرها نسبت به جام جهانی 2018 ترکیب به مراتب قدرتمندتری دارند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گاردین، مسابقات یورو 2020 از چند روز آینده شروع می شود و تیم ملی انگلیس یکی از مدعیان قهرمانی این تورنمنت است. تیم ملی انگلیس در مسابقات جام جهانی 2018 تا نیمه نهایی پیش آمد و به دست کرواسی حذف شد و حال هری کین، مهاجم سه شیرها معتقد است که تیم ملی فعلی بسیار بهتر از تیمی است که سه سال پیش در جام جهانی به میدان رفت. کین معتقد است گرت ساوتگیت به عنوان مربی تجربه و قدرت بیشتری پیدا کرده است ولی در عین حال به هم تیمی هایش هشدار می دهد که مغرور نشود. او در این باره گفت:

احتمالا در حال حاضر جایگاه بهتری داریم. وقتی به جام جهانی می رفتیم شاید به قدر کافی مطمئن نبودیم که به عنوان یک تیم در چه جایگاهی هستیم اما عملکرد خیلی خوبی داشتیم و بالاتر از انتظارها ظاهر شدیم. حس می کنم حالا تجربه بیشتری داریم. بازیکنان مان در مهم ترین بازی های باشگاه هایشان بازی کرده اند و همچنین بازیکنانی داریم که سابقه حضور در جام جهانی در کارنامه شان دیده می شود. حس می کنم جایگاه خوبی داریم. می دانیم هنوز باید خیلی تلاش کنیم. این طور نیست که وارد تورنمنت شده و قهرمان شویم. خیلی وقت است در رده ملی در هیچ تورنمنتی قهرمان نشده ایم به همین خاطر باید در طول مسیر روحیه و ذهنیت مناسبی داشته باشیم. مسیر پیش روی ما برای رسیدن به مراحل پایانی تورنمنت طولانی و سخت است.
مهاجم تیم ملی می گوید دیدار اول آنها مقابل کرواسی دیداری انتقامی خواهد بود:

هنوز بابت شکست مقابل کرواسی در جام جهانی ناراحت هستیم. می خواستیم مقابل آنها پیروز شویم و به فینال جام جهانی برسیم اما همیشه آن طور نمی شود که شما می خواهید. در آن بازی اندکی کم آوردیم اما تقابل ما در یورو بازی مهمی در یک تورنمنت بزرگ است و می دانیم کرواسی نیز تیمی بزرگ است. تمرکزمان روی تیم آنهاست و تلاش خواهیم کرد خطرهای آنها را خنثی کنیم و سپس صاحب توپ شده و موقعیت بسازیم. نکته مهم این است که نگاهمان رو به جلو باشد و تلاش کنیم آنها را شکست دهیم.
تیم ملی انگلیس در هر سه بازی مرحله گروهی خود در ومبلی میزبان رقبایش خواهد بود و کین امیدوار است امتیاز میزبانی در دیدار مقابل کرواسی به سود سه شیرها باشد. او در این باره گفت:

بازی بدون هواداران تجربه عجیبی بود.خیلی خوشحالم که برای بازی های مرحله گروهی تعدادی از هواداران به استادیوم می آیند و امیدوارم محدودیت ها کمتر و کمتر شوند و بتوانیم و در طول تورنمنت بتوانیم میزبان تعداد بیشتری از هواداران باشیم.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.